ایران جانبی

» کشف ۱۰۲دستگاه بیت کوئین قاچاق در تاکستان/ بیش از ۸۰ راس دام غیر مجاز کشف شد
کد خبر: 199019
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲:۰۰
اخبار نیروی انتظامی؛
شاخص :  فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 102 دستگاه بیت کوئین قاچاق در شهرستان تاکستان خبر داد.

به گزارش شاخص، سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در محلی مشخص، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان تاکستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل اعزام شدند و در بازرسی از محل ۱۰۲ دستگاه بیت کوئین قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه ارزش ریالی دستگاه ها توسط کارشناسان ۳۰ میلیارد ریال تعیین شده است، گفت: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و اقدامات میدانی، ۲ متهم را شناسایی و دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی کردند.

کشف ۸۹ راس دام فاقد مجوز حمل در شهرستان البرز

در ادامه سرهنگ بهرام منصوری اظهار کرد: ماموران یگان امداد این شهرستان حین کنترل خودروهای عبوری در آزاد راه “قزوین – کرج” به یک دستگاه خودروی کامیونت “هیوندا” حامل بار دام مشکوک و آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی ماموران از کامیونت تعداد ۸۹ راس گوسفند بدون مجوز کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان البرز با اشاره به اینکه ارزش تقریبی احشام مکشوفه ۲ میلیارد ریال می باشد گفت : دام کشف شده که از استان زنجان به مقصد تهران بارگیری شده بود تحویل اداره دامپزشکی شد.

کشف ۶۰۰ لیتر سوخت قاچاق در شهرستان البرز

سرهنگ منصوری در ادامه از کشف ۶۰۰ لیتر سوخت قاچاق در شهرستان البرز خبرداد و اظهار کرد: ماموران یگان امداد این شهرستان حین بررسی خودروها در سطح حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی وانت “نیسان” مشکوک و آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در بازرسی ماموران از خودروی نیسان مقدار ۶۰۰ لیتر سوخت گازوئیل قاچاق کشف شد.

وی با اشاره ارزش تقریبی ۱۴ میلیون ریالی سوخت کشف شده افزود: با کشف سوخت قاچاق متهم دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی به مراجع قانونی معرفی شد.

کشف ۲ تن چوب قاچاق در تاکستان

سرهنگ کوروش عزیزی اظهار کرد: ماموران پاسگاه “حسین آباد” این شهرستان حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودروی نیسان در حال حمل چوب مشکوک شدند.

وی افزود: ماموران خودروی مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن ۲ تن چوب درخت “گردو” قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی تاکستان با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده بر اساس نظر کارشناسان ۱۰۰ میلیون ریال اعلام شده است، افزود: متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذی صلاح شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار