ایران جانبی

» کشف ۱۰۶ کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قزوین و اصفهان
کد خبر: 189622
تاریخ انتشار: 26 می 2019 - 2:46
فرمانده انتظامی استان خبرداد:
شاخص : فرمانده انتظامی استان از کشف مقدار 106 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در عملیات مشترک پلیس "قزوین و اصفهان" خبر داد.

️ سرهنگ مهدی حاجیان در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی انجام اقدمات اطلاعاتی و هوشمندانه ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد افرادی با یک “کامیونت” قصد انتقال مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از نوع تریاک از یکی از استان‌های جنوبی کشور به استان های مرکزی را دارند.

وی افزود: بلافاصله موضوع و اطلاعات تکمیلی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان “اصفهان” قرار گرفت و  با کنترل محورهای مواصلاتی این استان موفق به شناسایی یک کامیونت “فوتون” شده و بلافاصله خودرو را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان افزود: در بازرسی ماموران از خودرو توقیفی مقدار ۱۰۶ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ۲ نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند.

سرهنگ حاجیان در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی استان اصفهان معرفی شدند، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی همچنان مقتدرانه و با تمام توان به تلاش خود برای مبارزه با سوداگران مرگ ادامه خواهد داد و در این راه از همکاری مردم نیز استقبال می‌کند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار