کشف ۱۰ کیلوگرم مواد مخدر در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 118297
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۳۷
شاخص : رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان قزوين از کشف 10 کيلو گرم مواد مخدر با دستگيري 9 نفر در اين استان خبر داد.

به گزارش شاخص نیوز، سرهنگ “محسن قلی پور” در تشریح این خبر اظهارکرد: در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه افرادی در شهرستان البرز اقدام به توزیع موادمخدر می کنند، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری پلیس شهرستان البرز پس از بررسی صحت و سقم موضوع با برنامه ریزی و هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شدند.

این مسوول اظهار داشت: ماموران در عملیات غافلگیرانه موفق شدند پس از تعقیب متهم را به همراه همدستش در ورودی شهر “بیدستان” دستگیر و مقدار ۵ کیلوگرم تریاک کشف کنند.

قلی پور اضافه کرد: همچنین ماموران یگان امداد شهرستان قزوین نیز حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی شماره دو ، یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ را مورد بررسی قرار داده و پنج قاچاقچی مواد را دستگیر و مقدار یک کیلوگرم تریاک را از صندوق عقب خودرو کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان بیان کرد: همچنین در اقدامی دیگر واحد گشت پلیس مبارزه با موادمخدر استان حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی شماره دو ، یک دستگاه خودروی زانتیا را مورد بررسی قرار داده و دو نفر را دستگیر و مقدار چهار کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود کشف کردند.

در پایان وی ضمن تشکر از همکاری و مشارکت مردم با پلیس در زمینه مبارزه با مواد مخدر از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت افراد در تهیه و توزیع مواد مخدر را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 

منبع:  روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار