ایران جانبی

کشف ۱۶ کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قزوین و همدان/ واژگونی وانت مرگ نوجوان ۱۵ ساله را رقم زد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 191806
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۳:۳۵
اخبار پلیس قزوین؛
شاخص : فرمانده انتظامی استان از کشف 16 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در عملیات مشترک پلیس "قزوین و همدان" خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی و اخبار واصله مبنی بر دپوی مقادیر قابل توجهی کالاهای مشکوک در یکی از انبارهای حاشیه شهر تاکستان بررسی صحت موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی “تاکستان” قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی، مراقبتی و تائید صحت موضوع و هماهنگی های لازم بلافاصله ماموران پلیس آگاهی طی یک عملیات ضربتی، به همراه بازرسان تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت و معدن و جهاد کشاورزی در محل مورد نظر حاضر شدند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: در بازرسی از انبار مورد نظر مقدار ۴۰۰ تن گندم و ۲۵ تن برنج مرغوب ایرانی و ۱۵ تن سبوس گندم کشف شد؛ بنا بر اعلام کارشناسان ارزش این کالاهای اساسی ۱۵ میلیارد ریال برآورد شده است.

حاجیان در پایان با اشاره به این که مکان مورد نظر پلمب و پرونده قضائی در این خصوص تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد، یادآور شد: نیروی انتظامی همچون گذشته با تمام توان به تلاش شبانه روزی خود برای جلوگیری از فعالیت اخلالگران اقتصادی ادامه خواهد داد و برای ایجاد امنیت اقتصادی از هرگونه همکاری مردم استقبال می کند.

دستگیری سارقان به عنف در عملیات مشترک پلیس قزوین و زنجان

وی در ادامه اظهار کرد: در پی حضور فردی در پلیس راه “قزوین – کرج” و اعلام این که خودروی سواری (پراید) وی در شهر “تهران” پس از سوار کردن ۲ مسافر در میدان “آزادی “به مقصدی معلوم پس از طی مسافتی در آزاد راه “کرج – قزوین” با ضرب و شتم و به زور سرقت کردند بلافاصله موضوع با اعلام به ۱۱۰ در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: با تلاش ماموران انتظامی و عوامل مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ استان و انجام اقدامات اطلاعاتی لازم مشخص شد سارقان با خودروی سرقتی مورد نظر در یکی از جایگاه های سوخت در استان “زنجان” مشاهده شده که پس از هماهنگی های لازم بلافاصله اطلاعات تکمیلی در اختیار پلیس “زنجان ” قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان قزوین در ادامه افزود: سرانجام با تلاش ماموران انتظامی پلیس “زنجان” خودرو مورد نظر توقیف و هر ۲ سارق مسافر نما نیز دستگیر شدند.

کشف ۱۶ کیلو مواد مخدر در عملیات مشترک پلیس قزوین و همدان

حاجیان با اعلام این خبر افزود: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد، فردی با یک دستگاه خودروی سواری “پژو ۴۰۵”، قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک را از استان های غربی کشور به استان تهران دارد.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه گفت: بلافاصله اطلاعات تکمیلی در این خصوص در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان “همدان” قرار گرفت و در نهایت عوامل پلیس”همدان” با کنترل محورهای مواصلاتی موفق به شناسائی و توقیف خودرو مورد نظر شدند.

سردار حاجیان افزود: در بازرسی از خودرو توقیفی ۱۶ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که بطور ماهرانه ای در خودروی مورد نظر جاسازی شده بود کشف و یک نفر در این خصوص دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پایان خاطر نشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی استان “همدان” معرفی شد.

یک کشته در واژگونی وانت پیکان در تاکستان

سرهنگ نصر اله بیگلری در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور “شال به تاکستان” ۵ کیلومتر مانده به روستای”اک” بلافاصله عوامل پلیس راه به همراه عوامل انتظامی و اورژانس در محل اعلام شده حاضر شدند.

وی در ادامه گفت : با حضور ماموران در محل مورد نظر مشخص شد در این حادثه رانندگی یک دستگاه خودرو “پیکان وانت” واژگون و بر اثر این سانحه رانندگی سرنشین ۱۵ ساله خودرو به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت کرده است.

سرهنگ بیگلری در پایان افزود: کارشناسان علت این سانحه را بی مبالاتی از جانب راننده “پیکان وانت” به دلیل عدم توانائی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از ترکیدن لاستیک عقب سمت چپ و بروز عیب نقص فنی مستمر اعلام کردند.

کشف ۱۳ کیلو مواد مخدر در تاکستان

سرهنگ کوروش عزیزی با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی اخبار واصله از پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر خرید و فروش مواد مخدر در تاکستان بررسی و انجام تحقیقات در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تاکستان قرار گرفت.

وی  گفت: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی و شناسائی محل اسکان قاچاقچیان و هماهنگی با مرجع قضائی طی یک عملیات ضربتی ماموران با عملکرد هوشمندانه خود موفق به دستگیری ۶ نفر و کشف ۱۳ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به طور ماهرانه ای در یک دستگاه خودرو جاسازی شده بود و ۲ دستگاه ترازوی توزین مواد در محل شدند.

فرمانده انتظامی تاکستان در پایان گفت: متهمان پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار