کشف 200 ميليون ريال کالاي قاچاق در قزوين
کد خبر: 117235
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲:۵۰
ریيس پليس آگاهی استان خبر داد:
شاخص : ریيس پليس آگاهی استان قزوین از کشف 200 ميليون ريال کالای قاچاق در چهار عمليات پليسی در اين استان خبر داد.

سرهنگ آرش مرادی رییس پلیس آگاهی استان قزوین در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قزوین حین کنترل خودروهای عبوری در عوارضی “قزوین – زنجان” به یک دستگاه خودروی وانت پیکان و ۲ دستگاه خودروی سمند مشکوک و خودروها را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی ماموران از این خودروها تعداد ۸۲۴ ثوب انواع البسه و روسری خارجی قاچاق و ۱۵۰ بسته پوشاک بچه ، ۱۸ قوطی شامپو بچه و ۶۴۰ عدد قرص ظرفشویی خارجی قاچاق کشف و خودروها به همراه کالاهای کشف شده توقیف شدند.

مرادی ادامه داد: همچنین در اقدامی دیگر نیز مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان البرز یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ را در همین محور متوقف که در بازرسی از آن ۶۴۱ ثوب البسه زنانه و ۴۰ جفت دمپایی خارجی قاچاق کشف شد.

رییس پلیس آگاهی استان قزوین با اشاره به ارزش حدود ۲۰۰ میلیون ریالی کالاهای کشف شده بیان کرد : در همین راستا تعداد پنج نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی در پایان تکید کرد: هر گونه اقدام به حمل کالای قاچاق می‌تواند ضربات مهلکی به اقتصاد کشور وارد کند و افراد زیادی را نیز از کار بیکار نموده و این رخداد، به هیچ وجه برای پلیس و نظام اسلامی قابل تحمل نبوده لذا عزم پلیس برای مبارزه با این پدیده ناهنجار و مخرب در امر اقتصاد بومی کشور جدی و قاطعانه خواهد بود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار