کشف ۳۵ کیلوگرم تریاک و ۹۹۰ گرم هروئین در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 116553
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۳:۰۶
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین خبر داد
شاخص : رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین، از شناسایی و دستگیری متهمین قاچاق موادمخدر و کشف ۳۵ کیلو گرم تریاک و ۹۹۰ گرم هروئین خبر داد.

به گزارش شاخص، محسن قلی پور  رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین اظهار کرد: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی ساکن بوئین زهرا قصد جابجایی محموله مواد مخدر از نوع تریاک را در سطح استان دارد، بلافاصله رسیدگی موضوع باهماهنگی مقام قضایی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، ضمن شناسایی خودروی متهمان که از مسیر بوئین زهرا به قزوین در حرکت بودند، در یک عملیات غافلگیرانه متوقف و در بازرسی به عمل آمده از خودروی فوق مقدار سی و پنج کیلوگرم تریاک کشف شد.

قلی پور بیان کرد: این ماموران در اقدام دیگری در راستای تدابیر سردار فرماندهی انتظامی استان و با هماهنگی مقام قضایی بر ایست بازرسی خودروهای مشکوک، در حین کنترل خودروهای عبوری از عوارضی قزوین – زنجان به یک دستگاه خودروی پراید دارای سه سرنشین مشکوک شدند که پس از بازرسی خودرو مقدار ۹۹۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین را که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود را کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در پایان با اشاره به اینکه در این راستا ۴ نفر متهم دستگیر شد، خاطرنشان کرد : متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضائی شدند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار