ایران جانبی

» کشف ۴۵ کیلو مواد مخدر در یک عملیات مشترک اصفهان – قزوین
کد خبر: 190293
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۲:۵۲
 فرمانده انتظامی استان خبر داد:
شاخص :  فرمانده انتظامی استان از کشف 45 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در عملیات مشترک پلیس "قزوین و اصفهان" خبر داد.

مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی و هوشمندانه ماموران مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر با یک “اتوبوس” قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از نوع تریاک از یکی از استان‌های شرقی کشور به استان “تهران” را دارند.

وی افزود: بلافاصله موضوع و اطلاعات تکمیلی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان “اصفهان” قرار گرفت و ماموران انتظامی “اصفهان” با کنترل محورهای مواصلاتی این استان موفق به شناسایی یک دستگاه خودروی سواری “ساینا” و یک دستگاه “اتوبوس” شده و بلافاصله خودروها را بطور همزمان در شهرستان های “نائین” و “اردستان” متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: در بازرسی ماموران از خودروی “اتوبوس” توقیفی ۴۵ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف و ۵ نفر نیز در این خصوص دستگیر شدند.

سرهنگ حاجیان در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی استان اصفهان معرفی شدند خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی همچنان مقتدرانه و با تمام توان به تلاش خود برای مبارزه با سوداگران مرگ ادامه خواهد داد و در این راه از همکاری مردم نیز استقبال می‌کند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار