ایران جانبی

کشف ۵۴۰ لیتر الکل سفید غیرمجاز در قزوین/ ۱۴کیلوگرم موادمخدر در استان کشف شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 204930
تاریخ انتشار: 24 مارس 2020 - 7:27
اخبار نیروی انتظامی؛
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 540 لیتر الکل سفید غیر مجاز و دستگیری 2 نفر در این خصوص در قزوین خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سردار مهدی حاجیان اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت عمومی استان در پی کسب خبری مبنی بر انبار و نگهداری غیر مجاز الکل سفید در یک باب منزل در شهر قزوین تحقیقات خود را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی و مراقبت های نامحسوس در یک اقدامی ضربتی از محل مورد نظر بازدید و در بازرسی های به عمل آمده ۲۹ گالن الکل سفید (اتانول) به مقدار ۵۴۰ لیتر که به صورت غیر مجاز انبار ونگهداری می شد کشف کردند.

وی اضافه کرد: در این خصوص ۲ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

 کشف ۶ کیلو مواد مخدر در عملیات پلیس شهرستان البرز

در ادامه سرهنگ بهرام منصوری درتشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی کلانتری ۱۳ بیدستان شب گذشته حین گشت زنی در سطح حوزه به یکدستگاه خودروی پراید مشکوک شده و دستور ایست صادر دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان قزوین افزود: راننده خودرو به محض رویت ماموران با سرعت بالا متواری ولی پس از طی مسافتی تعقیب و گریز راننده خودرو را در یکی از خیابان ها رها و متواری می شود.

وی در ادامه گفت: ماموران بلافاصله راننده را دستگیر و در بازرسی از سواری پراید مقدار ۶ کیلو تریاک ، کشف کردند.

سرهنگ منصوری تصریح کرد: متهم ضمن تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد

وی در پایان از شهروندان خواست : با افزایش همکاری خود با پلیس، سوداگران مرگ را در رسیدن به اهداف شوم شان ناکام بگذارند و پلیس را در تحقق جامعه ای سالم تر یاری کنند.

ناکامی سوداگر مرگ در قاچاق ۸ کیلو تریاک در قزوین

سرهنگ فرهاد علی بیگی در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در کنترل محور های مواصلاتی در عوارضی آزاد راه ” قزوین – کرج” به یک دستگاه سواری پژو مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

مسئول پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین افزود: در بازرسی ماموران از خودرو مقدار ۸ کیلو تریاک کشف و راننده و سرنشین به همراه مواد مخدر و خودرو به مقر پلیس منتقل شد.

وی عنوان کرد: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد سرنشین خودرو قصد انتقال مواد از طریق خودرو های عبوری به قزوین را داشته است که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار