کشف ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در بوئین‌زهرا - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 155270
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶ - ۲:۰۴
فرمانده انتظامی استان خبر داد
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 100 کیلوگرم تریاک در شهرستان بوئین زهرا خبر داد.

سردار مهدی محمودی فرمانده انتظامی استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان بوئین زهرا خبر داد.

وی افزود: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام یک سری تحقیقات و اقدامات اطلاعاتی از حمل و انتقال مقادیری مواد مخدر از یکی از استان جنوبی کشور به استان قزوین مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

این مقام انتظامی بیان کرد: ماموران با بررسی و اقدامات فنی پلیسی از زمان ورود موادمخدر توسط راننده یک دستگاه کامیون “دانگ فنگ ” به استان قزوین آگاه و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بوئین زهرا نسبت به اجرای طرح ایست و بازرسی از محور ها و کنترل تردد خودرو ها پرداختند.

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، حین کنترل خودرو های عبوری، خودرو مورد نظر را شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه کامیون حامل موادمخدر را متوقف و راننده را دستگیر کردند.

سردار محمودی ابراز کرد: در بازرسی از کامیون، ۱۶ بسته تریاک به وزن ۱۰۰ کیلوگرم که به طرز ماهرانه ای در قسمت اتاق خودرو جاساز شده بود، کشف و راننده کامیون با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل شد.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار