ایران جانبی

» کشف 215 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیسی
کد خبر: 208498
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
فرمانده انتظامی استان خبر داد
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگيري 4 سوداگر مرگ در عملیات مشترک با پلیس شرق استان تهران و کشف 215 کیلو گرم تریاک خبر داد.

سردار مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: در پي اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین بر روي عوامل حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد، افرادی قصد انتقال مقادیر زیادی مواد مخدر به وسیله 2 دستگاه کامیون از جنوب کشور به پایتخت را دارند.

وی بیان کرد: بلافاصله موضوع پس از تکمیل اقدامات اطلاعاتی به پليس مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران اطلاع داده شد و ماموران این استان به صورت نامحسوس اقدام به رصد و پايش خودروهاي عبوري کردند.

فرمانده انتظامی استان در ادامه بیان داشت: با اقدامات پلیسی و تبادل اطلاعات 2 استان، 2 دستگاه خودروی کامیون حامل بار ضایعاتی با مراقبت های نامحسوس وکنترل محورهای ورودی توسط عوامل مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شرق تهران شناسایی و در محل دپوی ضایعات خودرو ها توقیف شدند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسي از خودروها 165 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که در زیر بار ضایعات آهن جاساز شده بود، کشف و 4 متهم نیز در این راستا دستگیر شدند.

حاجیان اضافه کرد: همچنین در بازرسی ماموران از انبار دپوی ضایعات نیز50 کیلو گرم و در مجموع 215 کیلو تریاک در این عملیات پلیسی کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین در پايان خاطرنشان کرد: مبارزه با معضل جهانی مواد مخدر، یک راهبرد هدفمند و اصولی در ارتقای امنیت اجتماعی به شمار می رود، از این رو در این مسیر به هر اندازه تلاش و مجاهدت لازم صورت گیرد به مراتب فرآیند و بازخورد آن در محیط جامعه و به ویژه خانواده بازتاب بسیار اثر بخشی را به دنبال خواهد داشت و زمینه امنیت پایدار را ایجاد خواهد کرد.

انتهای پیام/ 1300/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار