کشف ۴۱هزار عدد انواع مواد محترقه در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 185950
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۴:۲۸
جانشین فرمانده انتظامی استان اعلام کرد:
شاخص : جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف تعداد 41 هزار عدد انواع مواد محترقه و دستگیری یک نفر در این خصوص در شهرستان قزوین خبر داد.

سرهنگ مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: با توجه به نزدیکی پایان سال، تشدید اقدامات کنترلی واحد های گشت شهرستان قزوین در خصوص انتقال انواع مواد محترقه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان قزوین با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات لازم از فعالیت یک فرد توزیع کننده مواد محترقه مطلع و با مراقیبت های نا محسوس فرد مورد نظر را حین فعالیت در این زمینه در سطح شهر شناسایی و دستگیر کردند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازرسی از وسایل همراه وی تعداد ۴۱ هزار عدد انواع مواد محترقه کشف و متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان استان قزوین در پایان با اشاره به نزدیکی چهارشنبه آخر سال و فعالیت‌های غیرقانونی سودجویان برای تهیه، نگهداری و توزیع انواع مواد محترقه، از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار