کشف ۶۷ کیلوگرم مواد مخدر در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 167724
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱:۲۲
 فرمانده انتظامی استان خبر داد
شاخص :  فرمانده انتظامی قزوین از کشف 67 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک با دستگيري 2 سوداگر مرگ در اين استان خبر داد.

سردار مهدی محمودی فرمانده انتظامی استان قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از کشف ۶۷ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک با دستگیری ۲ سوداگر مرگ در این استان خبر داد.

وی افزود: در پی کسب خبر از منابع مردمی و انجام کار اطلاعاتی مبنی بر انتقال مقادیری موادمخدر توسط فردی ساکن یکی از روستاهای قزوین از یکی از استان های جنوبی به استان قزوین، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این ماموران پس از بررسی صحت و سقم موضوع با برنامه ریزی و هماهنگی مقام قضایی وارد عمل شدند افزود: ماموران پس از استقرار در محورهای مواصلاتی و کنترل تردد خودروها، موفق به شناسایی خودروی “لیفان X60” حامل موادمخدر در ورودی “بوئین زهرا” شدند.

سردار محمودی تصریح کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با همکاری پلیس بوئین زهرا حین انتقال موادمخدر به خودروی “مزدا دو کابین” در بازرسی از خودرو مقدار ۶۷ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف و ۲ نفر متهم نیز در این خصوص دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین ضمن تشکر از همکاری و مشارکت مردم با پلیس در زمینه مبارزه با مواد مخدر از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت افراد در تهیه و توزیع مواد مخدر را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار