کشف ۷ کیلوگرم مواد مخدر در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 149054
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱:۴۷
رییس پليس مبارزه با موادمخدر استان خبر داد
شاخص : رییس پليس مبارزه با موادمخدر استان قزوين از کشف 7 کيلوگرم تریاک طی سه عملیات پلیسی در اين استان خبر داد.

سرهنگ بیژن خدایی رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از کشف ۷ کیلوگرم تریاک طی سه عملیات پلیسی در این استان خبر داد.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در عوارضی قزوین – زنجان در حین کنترل خودروهای عبوری و بازدید از مسافران یک دستگاه اتوبوس به یک نفر از مسافران مشکوک و در بازرسی از کیف همراهش مقدار سه کیلو گرم مواد مخدر تریاک کشف و وی را دستگیر کردند.

این مسوول در بیان کرد: همچنین در اقدامی دیگر توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، حین انجام ایست و بازرسی خودروهای عبوری در عوارضی آزادراه قزوین –زنجان در حین کنترل خودروهای عبوری و بازدید از مسافران یک دستگاه اتوبوس به دو نفر زن و شوهر نفر از مسافران مشکوک و در بازرسی از کیف همراه آنان مقدار دو کیلو گرم مواد مخدر تریاک کشف و آنان را دستگیر کردند.

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر استان تصریح کرد: در اقدامی دیگر ماموران این پلیس حین کنترل خودروهای عبوری در آزاد راه قزوین – زنجان  یک دستگاه اتوبوس را مورد بررسی قرار داده و یک قاچاقچی موادمخدر، که از مسافران این اتوبوس بود را دستگیر و مقدار دو کیلوگرم تریاک از داخل کوله پشتی این قاچاقچی کشف کردند.

خدایی در انتها ضمن تشکر از همکاری و مشارکت مردم با پلیس در زمینه مبارزه با مواد مخدر از شهروندان درخواست کرد: هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه فعالیت افراد در تهیه و توزیع مواد مخدر را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/۱۰۰۳/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار