ایران جانبی

» کلاهبرداران میلیاردی در دام پلیس افتادند
کد خبر: 187426
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
فرمانده انتظامی استان قزوین:
شاخص : فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 کلاهبردار حرفه‌ای با تلاش ماموران آگاهی قزوین خبر داد.

سرهنگ مهدی حاجیان در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: درپی وصول یک فقره پرونده با موضوع کلاهبرداری و فروش واحدهای آپارتمانی و مغازه به چندین نفر و با توجه به اینکه اکثر مال باختگان از قشر کارگر و زحمتکش بودند، با تشکیل یک کارگروه ویژه موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: با تلاش فنی ماموران پلیس آگاهی هویت یکی از متهمان در قزوین شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: با اقدامات فنی و شگردهای پلیسی صورت گرفته، متهم دیگر پرونده نیز در یکی از استان‌های هم جوار شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی و هماهنگی لازم، وی نیز با تلاش ماموران طی یک اقدام ضربتی در استان تهران دستگیر و به پلیس آگاهی استان قزوین منتقل شد.

حاجیان خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی‌های تخصصی و فنی ماموران آگاهی استان به بزه انتصابی و کلاهبرداری از شهروندان به مبلغ حدودا ۶ میلیارد ریال از طریق فروش یک واحد آپارتمانی به چندین نفر اعتراف کردند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند، تصریح کرد: تاکنون این پرونده چندین شاکی داشته و شهروندانی که به این شیوه و شگرد مورد کلاهبرداری قرار گرفته‌اند با مراجعه به پلیس آگاهی استان جهت پیگیری موضوع از طریق قانونی اقدام کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار