کلاهبردار ۳میلیارد و ۵۰۰میلیون ریالی در قزوین دستگیر شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 76187
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۶
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: ماموران پلیس آگاهی قزوین در یک عملیات پلیسی، یک وکیل قلابی و جاعل اسناد ملکی را که مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون ریال از 6 نفر کلاهبرداری کرده بودند دستگیر کردند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص ، سردار مهدی محمودی، فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین با اشاره به دستگیری تعدادی از کلاهبردارن در استان اظهار کرد: به دنبال مراجعه فردی به پلیس آگاهی و اعلام شکایت از یک کلاهبردار که خود را وکیل دادگستری معرفی می‌کرد این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد که یک خانم ۳۲ ساله با معرفی خود به عنوان وکیل دادگستری و وعده حل مشکلات قضایی، اقدام به جعل اسناد ملکی و کلاهبرداری از مراجعان دادگستری کرده است.
این کارشناس انتظامی اذعان کرد: ماموران پلیس آگاهی با تحقیقات گسترده پی بردند که متهمه از ۵ نفر دیگر با روش‌هایی مشابه به مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده و از محل سکونت خود نقل مکان کرده است.
وی در پایان عنوان کرد: این ماموران پس از ساعت‌ها کار اطلاعاتی شبانه روزی متهمه را در یکی از خیابان‌های شمالی شهر قزوین دستگیر و مورد بازجویی قرار دادند و وی پس از اعتراف به جرم خود با قرار مناسب قضایی روانه زندان شد.
منبع : صبح قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار