کلینتون: از نبرد با داعش حمایت نمی‌کنم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 80439
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۱۰
شاخص : یکی از نامزدهای دموکرات ریاست جمهوری آتی آمریکا در سخنانی از عدم تمایل نبرد با داعش در صورت پیروزی در انتخابات خبر داد.
به گزارش پایگاه شاخص ، «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶  آمریکا در سخنانی از عدم تمایل در «اعلام جنگ علیه داعش» خبر داد.

به‌نوشته خبرگزاری «رویترز»، «هیلاری کلینتون» امروز (سه‌شنبه) در سخنانی اعلام کرد که آمادگی اعلام حمایت رسمی از اعلام نبرد علیه داعش را ندارد، هرچند که وی از نیاز به بهبود تلاش‌های خود در نبرد علیه این گروه خرابکار خبر داد.

نامزد دموکرات ریاست جمهوری آتی آمریکا در این زمینه اظهار داشت که اعلام نبرد نیازمند درک از میزان منابع در دسترس و اهداف مرتبط با آن دارد.

کلینتون که در رقابت‌های انتخاباتی در «نیو همپشر» سخنرانی می‌کرد، گفت: «اگر شما اعلام جنگ می‌کنید، بهتر است که بودجه لازم را نیز برای پشتیبانی از این کار داشته باشید.»

وی در این زمینه افزود: «من به شدت بر این باورم که ضرورت دارد نسبت  به تهدیدهای گروه‌های اسلام‌گرای افراطی درک بهتری داشته باشیم. به‌خاطر این‌که داعش در خاورمیانه بسیار پراکنده است، اعلام نبرد علیه آن‌ها گامی درست علیه چنین گروهایی نیست.»

منبع: فارس
انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار