ایران جانبی

» کمک‌های مردمی به مناطق ‌سیل‌زده سیستان و بلوچستان اعزام شد
کد خبر: 201963
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱:۱۵
مسئول بسیج اصناف استان قزوین:
شاخص : مسئول بسیج اصناف استان قزوین گفت: این محموله شامل دو تریلی بود که روز گذشته به منطقه بلوچستان اعزام شد و همچنین یک گروه جهادی اعزام شدند.

عباس رنجبر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به ارسال اولین محموله کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان اظهار کرد:این محموله شامل کمک‌های مردمی است که با همکاری بسیج، بسیج سازندگی و سایر بخش‌ها جمع‌آوری شده و یک سوله برای تفکیک، بسته‌بندی و دپوی این اقلام اختصاص دادیم که در مواقع بحرانی استفاده می‌شود.

وی افزود: این اقلام شامل پتو، چادر چراغ والور، بخاری، بخاری برقی، فرش،موکت و لباس گرم و موادشوینده است که تعداد ۲ هزار عدد پتو، ۵۰۰ عدد بخاری برقی، ۳۳۰ چراغ، ۵۰ تخته فرش، ۵۰ کارتن لباس گرم و ۵۰ کارتن شوینده ارسال شد.

مسئول بسیج اصناف استان قزوین گفت: این محموله شامل دو تریلی بود که روز گذشته به منطقه بلوچستان اعزام شد و همچنین یک گروه جهادی اعزام شدند که با حضور در منطقه نیز نیازهای مردم را شناسایی خواهیم کرد تا اقلام مورد نیاز تهیه شود.

این مقام مسئول ابراز کرد: ما در صدد هستیم تا باتوجه به دوری مسافت نیز اقلام مورد نیاز را به این مناطق اراسل کنیم تا مورد استفاده قرار گیرد؛ حوزه‌های بسیج و پایگاه‌ها کمک‌های غیرنقدی را جمع‌آوری می‌کنند و همچنین شهروندان می‌توانند کمک‌های خود را از طریق شماره حساب ۵۱۵۱۸۱۸۰۸۶۰۱۱ یا شماره گیری کد دستوری #۸۸۰* برای یاری هموطنان سیل‌زده واریز کنند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار