کمک سه و نیم میلیارد تومانی قزوینی‌ها به زلزله زدگان کرمانشاه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 151639
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۲
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اعلام کرد:
شاخص : مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: مردم استان قزوین سه میلیارد و 500 تومان به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کردند.

مجید مؤمنی مدیرکل کمیته امداد استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛ کمک‌های مردمی را بیش از سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: از این رقم  ۱۰۰ میلیون تومان کمک نقدی است.

وی افزود: کمک‌های غیرنقدی شامل پتو، چادر مسافرتی، لوازم گرمایشی، لباس گرم، مواد غذایی، آب‌معدنی و مواد خوراکی است که در قالب ۳۲ محموله به استان کرمانشاه ارسال شده است، مشارکت مردمی به گونه‌ای است که حتی برای ارسال کمک‌های غیرنقدی رانندگان کامیونت و نیسان‌ها بدون دریافت کرایه در این امر خیر مشارکت کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: تاکنون سه کامیون، ۱۰ کامیونت، ۱۶ وانت نیسان و سه خودرو سواری حامل کمک‌های غیرنقدی مردم استان قزوین از سوی کمیته امداد امام (ره) استان قزوین به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال شده است و دریافت کمک‌های مردمی همچنان ادامه دارد.

مؤمنی تأکید کرد: مهم‌ترین نیاز آسیب دیدگان در این مناطق کالاهایی همچون چادر، پتو، البسه گرم، شیرخشک، نایلون ضخیم برای پوشش چادرها در برابر سرما، لوازم بهداشتی، کبریت، چراغ والور، زیرانداز و دارو است.

اعلام کرد: دفاتر کمیته امداد در سراسر استان آمادگی دریافت کمک‌های غیر نقدی مردم خیر و نیکوکار استان را دارند همچنین شماره حساب ۶۳۲۷۳۰۰۰ نزد بانک کشاورزی شعبه نواب وشماره حساب ۰۱۰۹۷۹۹۴۴۰۰۰۵ نزد بانک ملی ایران شعبه قزوین برای کمک‌های نقدی در نظرگرفته شده است.

وی توضیح داد: مردم خیر و نیکوکار می‌توانند علاوه بر روش‌های فوق از طریق دستگاه‌های خودپرداز، کمک‌های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۴۵۴۰۶ نزد بانک ملی شعبه قزوین واریز کنند.

مؤمنی یادآورشد: کمیته امداد استان قزوین با توجه به نیاز فوری هموطنان زلزله زده، به طور شبانه روزی آماده دریافت کمک‌های مردمی و ارسال آن به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار