کمک هزینه تحصیلی بیش از ۵۰۰ دانش‌آموز در استان - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70491
تاریخ انتشار: ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
با اجراي طرح مهر صورت مي گيرد
شاخص : مديركل اوقاف و امور خيريه استان قزوين گفت: کمک هزینه تحصیلی بیش از 500 دانش آموز نیازمند با عنوان طرح مهر تحصيلي در استان اجرا مي‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی نوروزی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با شاره به اجرای طرح تحصیلی مهر در استان قزوین، اظهار کرد: همزمان با بازگشایی مدارس کمک هزینه تحصیلی بیش از ۵۰۰ دانش آموز نیازمند با عنوان طرح مهر تحصیلی در شهرستان البرز و قزوین اجرا می شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین تصریح کرد: افزایش مشارکت های مردمی و ایجاد فضای خیر و بستر افزایش حضور مردمی در امور نیکوکاری یکی از برنامه های جدی کمیته امداد است.

این مسئول بیان کرد: طرح مهر که از موقوفه حاج محمد حسین خزانه تامین می شود، با آغاز بازگشایی مدارس اجرا و به خانواده های نیازمند تحت پوشش موقوفه، بهزیستی، کمیته امداد و همچنین دانش آموزان نیازمند شناخته شده از سوی مدارس کمک می شود.

نوروزی خاطرنشان کرد: طرح مهر تحصیلی یکی از مأموریت‌های ذاتی اوقاف و امور خیریه است که به منظور اجرای نیات واقفان هرساله قبل از بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید اجرا می‌شود.

وی در انتها افزود: طرح مهر تحصیلی با هدف تأمین کمک هزینه تحصیلی برای دانش‌آموزان نیازمند از جمله رسالت‌های سازمان اوقاف است.

سال گذشته به یک هزار و ۳۰۰ نفر از موقوفه حاج حسین خزانه کمک شده بود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار