کنترل تورم و رونق فضای کسب و کار مهم‌ترین اولویت دولت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68565
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۳۰
معاون کل نهاد ریاست جمهوری اعلام كرد
شاخص : معاون کل نهاد ریاست جمهوری در قزوين گفت: رونق فضای کسب و کار و کنترل تورم از مهمترین اولويت‌ دولت است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مرتضی بانک دیروز در جمع نمازگزارن قزوینی، از برنامه‌های دولت برای رونق فضای کسب و کار خبر داد و اظهار کرد: دولت تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند از طریق رونق کسب و کار بر رشد اقتصادی کشور تاثیر گذار باشد.

معاون کل نهاد ریاست جمهوری در ادامه تصریح کرد: رونق فضای کسب و کار و کنترل تورم از مهمترین اولویت دولت است که این کار به آرامش و ثبات اقتصادی کشور هم کمک شایانی کرده، هرچند تورم هنوز باقیست اما کاهش آن از ۴۰ درصد به ۱۴ درصد کاری بزرگ است.

این مسئول به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اشاره و بیان کرد: با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های داخلی صادرات غیرنفتی کشور ۱۹ درصد افزایش یافته است.

بانک طرح سلامت و تقویت بهداشت و درمان را یکی از موفقیت های دولت دانست و گفت: علیرغم کاهش یک سومی بهای جهانی نفت در دو سال گذشته دولت در بخش سلامت خیزش خوبی داشته به طوری که هزینه های مردم با درصد پایینی روبه رو بوده است.

وی در انتها اضافه کرد: دولت در سفرهای استانی به تعهدات خود در زمینه اجرای طرح‌ها و اعتبارات مصوب پایبند است و همه آنها را تا پایان عمر دولت یازدهم عملیاتی خواهد کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار