کنسرت خواجه‌امیری نشاط اجتماعی در بین خانواده‌ها ایجاد کرد/ هدف از اجرای کنسرت‌ها حرکت در مسیر موسیقی فاخر است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 57555
تاریخ انتشار: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱:۳۲
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین:
شاخص : مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با بیان اینکه خود آقای خواجه امیری از اجرا در قزوین راضی بود، گفت: کنسرت خواجه‌امیری نشاط اجتماعی بین خانواده‌ها و جوانان ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شاخص، کنسرت احسان خواجه امیری ۱۵ اردیبهشت ماه توسط موسسه فرهنگی آوا و نوای پارسی و موسسه ندای چنگ با همکاری موسسه آوای هنر با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین برگزار شد.

قیمت بلیط‌های این کنسرت از ۳۰ تا ۸۰ هزار تومان بوده که با رهبری ارکستر هومن نامداری در محل سالن نمایشگاه بین‌المللی قزوین برگزار شد.

قرار بود این کنسرت در دو نوبت ساعت ۱۸ و ۲۱ و ۳۰ دقیقه برگزار شود اما شنیده‌ها حاکی از آن است که به دلیل عدم استقبال؛ تهیه‌کننده برنامه تصمیم می‌گیرد جمعیت را یکی کرده و خواجه‌امیری در یک نوبت به روی صحنه بیاید و برای مردم اجرا کند.

مهدی احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار شاخص با اشاره به رویکرد اداره کل ارشاد و فرهنگ اسلامی در راستای برگزاری کنسرت‌ها اظهار کرد: بسیاری از مسائل علمی، فرهنگی و دینی باید از بستر اصلی خود انجام شوند و رویکرد ما در بحث کنسرت‌ها هدایت و حرکت در مسیر موسیقی فاخر است.

وی با اشاره به اولین کنسرت سال ۹۴ که ۱۵ اردیبهشت ماه با حضور احسان خواجه امیری برگزار شد، عنوان کرد: مردم فهیم استان قزوین نشان دادند که انسان‌های فرهیخته‌ و فرهنگ دوستی هستند.

۱۱۱۴۳۰۷۰_۱۶۴۰۷۵۶۴۷۹۴۸۸۴۶۴_۷۶۲۷۶۵۳۵۵_n

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین افزود: خود آقای خواجه امیری وقتی بعد از کنسرت با بنده صحبت می‌کرد؛ گفت که یکی از بهترین اجراهای خود را در قزوین داشته و این نشان می‌دهد اگر به مردم حرمت بگذاریم بازخورد خوبی را دریافت خواهیم کرد.

این مسئول اذعان داشت: بعد از اجرای کنسرت می‌شد نشاط اجتماعی بین خانواده‌ها و جوانان دید و بنده خودم شاهد تشکر مردم بعد از خروج از سالن بودم.

احمدی ابراز کرد: این وضعیت که در تریبون‌های مختلف؛ نام قزوین به عنوان دومین شهر افسرده برده می‌شود، باید تغییر کند و هدف ما حرکت به سمت موسیقی فاخر است.

وی با اشاره به دلیل لغو برنامه اجرای کنسرت خواجه ‌امیری در ۲ نوبت و پایان این برنامه در یک سانس تصریح کرد: این کار برای تهیه‌کننده هزینه‌های زیادی را داشت که نمی‌توانست پرداخت کند بنابراین سعی کرد جمعیت را یکی کرده و با هماهنگی انجام شده برنامه در یک سانس برگزار شد.

انتهای پیام/۲۰۰/ت۱/م

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار