کنگره شهدای قزوین با وحدت و صمیمیت تمامی دستگاه‌ها در استان اجرا شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 177453
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۹:۵۳
دبیر کنگره 3هزار شهید استان قزوین:
شاخص : فرمانده سپاه استان قزوین گفت: وحدت،صمیمیت و پای کار بودن تمام مسئولین استانی ویژگی اصلی این کنگره است.

به گزارش خبرنگار ایثار و شهادت شاخص، سردار محمد شاهرخی صبح امروز در اجلاسیه پایانی کنگره۳هزار شهید قزوین که با حضور خانواده شهدا برگزار شد اظهار کرد: خالصانه ترین سلام را به ساحت مقدس امام زمان(عج) تقدیم می‌کنیم و سلام و درود بر شهدا و امام شهدا و آرزوی صحت و طول عمر برای مقام معظم رهبری داریم.

وی ادامه داد: درود و سلام بر ۳هزار شهید استان و خیر مقدم برای مدعوین مراسم شهدا بویژه خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران دوران مقدس و مسئولین دستگاه‌های اجرایی استان داریم.

دبیر کنگره ۳هزار شهید قزوین ابراز کرد: خدا را سپاسگزاریم که در ماه ربیع و آستانه ولادت پیامبر اکرم توفیق برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی سال جاری را به ما عنایت کرد و کنگره در قالب ۵ اجلاسیه برگزار گردید.
فرمانده سپاه استان قزوین گفت: بزرگداشت شهدا در راستای احیای نام آن ها ترویج اسطوره های فرهنگ، ایثار و شناساندن به جامعه برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: استفاده از تمام ظرفیت‌های استانی جمع آوری اطلاعات فردی و اسناد مرتبط با شهدا، چاپ آثار مربوط به شهدا، برگزاری۱۶۶ یادواره در نیم سال اول سال ۱۳۹۷، برگزاری ۵اجلاسبه به صورت تخصصی، دیدار با خانواده معظم شهدا، اجرای شب شعر و نمایش‌های صحنه ای و خیابانی از جمله اقدامات انجام شده است.

شاهرخی ابراز کرد: وحدت،صمیمیت و پای کار بودن تمام مسئولین استانی ویژگی اصلی این کنگره است.

دبیر کنگره ۳هزار شهید استان قزوین در پایان افزود: از تمام عزیزان که به طرق مختلف در اجرای مراسم نقش داشتند سپاسگزارم و امیدواریم یاد شهدا بدرقه راه زندگی آنان باشد.
انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار