کنگره یادواره شهدای استان در آبان ماه برگزار خواهد شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170060
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۳:۰۹
جانشین سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین:
شاخص : جانشین سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین گفت: از 20 تا 24 آبان‌ماه سال‌جاری کنگره سه هزار شهید استان قزوین باشکوه خاصی به‌صورت ملی و استانی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عباس برزگر جانشین سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت برگزاری اجلاسیه کشوری کنگره سه هزار شهید استان قزوین در سالن اجتماعات معراج شهدا برگزار شد، اظهار کرد: همزمان با ۲۰ استان در کشور کنگره شهدا در قزوین برگزار خواهد شد.

وی افزود: کنگره یادواره شهدا یک وظیفه فراگیر استانی و ملی است و همه دستگاه‌ها موظف هستند در برگزاری هر چه باشکوه‌تر این کنگره مشارکت داشته باشند.

این مسوول با بیان اینکه ۲۳ کمیته در این اجلاسیه فعالیت خواهند داشت، افزود: از ۲۰ تا ۲۴ آبان‌ماه سال‌ جاری کنگره سه هزار شهید استان قزوین با شکوه خاصی به‌ صورت ملی و استانی برگزار خواهد شد.

برزگر بیان کرد: فعالیت این کنگره از تیرماه سال جاری آغاز شده و سعی کردیم در هر شهرستان یک یادواره برای شهدای آن منطقه برگزار کنیم.

جانشین سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین با اشاره به شهدای شاخص قزوین گفت: یادواره شهدا در استان قزوین ویژگی منحصر بفردی دارد چراکه با برخورداری از شهدای برجسته‌ای نظیر شهیدان رجایی، بابایی، ابوترابی و حسن پور نسبت به استان‌های دیگر متمایز است.

وی خاطرنشان کرد: این کنگره در محل دائمی نمایشگا‌ه‌های بین المللی استان برگزار خواهد شد و از شخصیت‌های برجسته استانی و کشوری دعوت کردیم که در این برنامه حضور داشته باشند.

این مسوول اضافه کرد: علاوه بر شخصیت‌های برجسته ملی سعی کردیم از ظرفیت چهره‌های شاخص استانی و مطرح کشوری که اصالتا قزوینی هستند نیز استفاده کنیم.

برزگر ابراز کرد: علاوه بر اجرای کنگره شهدا، نمایشگاهی از توانمندی‌های نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف تولید، اشتغال زایی نیز برپا خواهد شد تا مردم علاوه بر آشنایی با این افراد بتوانند از تجارب کاری آنان استفاده کنند.

جانشین سپاه صاحب‌الامر استان قزوین افزود: تاکنون هیچ اعتباری از دستگاه‌های دولتی برای برگزاری این کنگره دریافت نشده و تنها از ظرفیت‌های خود دستگاه‌ها استفاده خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰۰۳

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار