کیفیت و فراگیری برنامه‌های روز قزوین در اولویت باشد
کد خبر: 108117
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۳
معاون عمرانی استاندار:
شاخص : معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قزوین با اشاره به اینکه تعداد برنامه ها در روز قزوین مهم نیست، گفت: کیفیت، فراگیری و جذابیت در برنامه ها باید در اولویت کار مسئولان باشد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منوچهر حبیبی در جلسه روز قزوین که دیروز در استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: این روز فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی ها و ظرفیت های ارزشمند استان قزوین است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین با بیان اینکه تاریخ، تمدن را می سازد، تصریح کرد: نمونه ها و شخصیت های بزرگ فرهنگی، مذهبی و نیز بناهای ارزشمند موجود در استان از وجود یک تمدن با فرهنگ و تاریخی غنی در آن حکایت دارد.

این مسئول تاکید کرد: تعداد برنامه ها در روز قزوین مهم نیست بلکه کیفیت، فراگیری و جذابیت در برنامه ها باید در اولویت کار مسئولان باشد.

وی با اشاره به نقش فضاهای مجازی و مطبوعات در مدیریت افکار عمومی، افزود: استان قزوین باید توسط رسانه ها و برخی فضاهای مجازی موجود، در سطح کشور و دنیا مطرح شود.

سعید وزیری‌نژاد مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری قزوین هم در این جلسه گفت: در روز قزوین طرح مسائلی چون پایتخت خوشنویسی، ۵۴ سال پایتختی در عهد صفوی، ظرفیت مقبره ها، امامزاده ها، مشاهیر ادبی، علمی، فرهنگی به همراه توانایی های استان در بخش های اقتصادی، صنعتی و گردشگری برای معرفی، رشد و توسعه بیشتر استان مورد استفاده بهینه قرار گیرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار