کیف قاپی با لباس زنانه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 98061
تاریخ انتشار: ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
شاخص : رئیس پلیس آگاهی استان فارس از دستگیری یک سارق كیف زن كه با لباس زنانه اقدام به سرقت از كیف بانوان می كرد ، خبر داد

به گزارش شاخص نیوز، باشگاه خبرنگاران  نوشت: سرهنگ سیروس حیدری گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد کیف زنی از بانوان در مکان های پر تردد شهر شیراز، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و استفاده از دوربین های مدار بسته ماموران موفق شدند سارق را به نام “ع – ش” شناسایی کنند.

سرهنگ سیروس حیدری بیان کرد: در بررسی های انجام شده مشخص شد، متهم به تازگی به اتهام حمل موادمخدر دستگیر و زندان شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس اظهار کرد: با هماهنگی مقام قضائی متهم از زندان به پلیس آگاهی منتقل شد و در بررسی سوابق کیفری وی، مشخص شد، متهم دارای چندین فقره سابقه کیفری است.

سرهنگ حیدری ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده از این سارق که با پوشیدن لباس زنانه و گریم صورت در مکان های پرتردد اقدام به سرقت محتویات کیف بانوان می کرد، ۲۲ فقره سرقت کشف شد.

وی با بیان اینکه در بازرسی از منزل متهم، تعدادی از مدارک و عابر بانک های مسروقه و۳ دستگاه تلفن همراه سرقتی کشف و تحویل مالباختگان شد، خاطرنشان کرد: متهم مقادیری از طلاجات مسروقه را به یک طلا فروشی فروخته بود که در این رابطه مالخر دستگیر و  ۳ حلقه انگشتر و ۲ رشته دستبند که سارق به وی فروخته بود، کشف و به مالباخته تحویل داده شد.

منبع: صراط

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار