گازرسانی به ۱۰۳ روستای قزوین با بهره گیری از روشCNG/ گازرسانی به روستاهای بالای ۲۰ خانوار تا پایان سال۹۶ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 80464
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
مدیرعامل شرکت گاز استان اعلام كرد
شاخص : مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از گازرسانی به 103 روستای استان قزوین با بهره گیری از روش CNG در آینده خبر داد و گفت: تمام روستاهاي بالاي 20 خانوار استان قزوين تا پايان سال 96 از نعمت گاز بهره مند مي شوند.

فتحعلی نجفی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اعلام اینکه تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان قزوین تا پایان سال ۹۶ از نعمت گاز بهره مند می شوند، اظهار کرد: هم اکنون ۷۴ درصد روستاهای استان از گاز طبیعی برخوردارند و ۲۰۰ روستای باقی مانده هم تا پایان سال ۹۶ گازرسانی خواهند شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین بیان کرد: در حال حاضر گازرسانی به ۴۳ روستا و ۲ شهر و یک شهرک صنعتی در دست اقدام است.

این مسئول همچنین از گازرسانی به ۱۰۳ روستای استان با بهره گیری از روش CNG خبر داد و تصریح کرد: در این روش ایستگاه هایی با عنوان ایستگاه مادر احداث می شوند که با استفاده از ماشین های حمل گاز، گاز طبیعی از این تاسیسات به ایستگاه های فرعی که در روستاها احداث خواهند شد منتقل و از ایستگاه فرعی با استفاده از شبکه خطوط لوله به خانه های مشترکین روستا منتقل می شود.

نجفی در انتها اضافه کرد: در حال حاضر شرکت گاز استان قزوین به منظور شناسایی سرمایه گذاران واجد شرایط که صلاحیت و توانایی اجرای گاز رسانی به روش CNG را داشته باشند از طریق روزنامه های کثیر الانتشار فراخوان داده است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار