گام‌های محکم مردم قزوین در یوم‌الله ۱۳آبان/ در هر شرایطی پای نظام و انقلاب ایستاده‌ایم - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176476
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱:۳۷
شاخص گزارش می‌دهد؛
شاخص : یوم الله ۱۳ آبان ماه امسال هم با حضور پرشور مردم از اقشار مختلف باشکوه‌‌تر و تماشایی‌تر از همیشه برگزار شد و بار دیگر در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، مردم همیشه در صحنه  قزوین بار دیگر نیز همدل و همپای مردم سراسر کشور  امروز در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه حضور یافته و علاوه بر تجدید بیعت با رهبر انقلاب و شهدا، یاوه گویی‌های آمریکا را پاسخ دادند.

مردم قزوین بار دیگر ثابت کردند هر زمانی برای دفاع از کشور، نظام و انقلاب لازم باشد در صحنه حاضر خواهند شد؛ برای ثبت این شور و حال که اقشار مختلف جامعه در صحنه کشیده بودند به میان جمعیت رفتیم تا دقایقی پای صحبت‌های برخی از حاضرین در صحنه باشیم…

مادری که با فرزندش به مراسم آمده بود در گفت‌وکو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: امروز با فرزندانم آمده‌ام تا با با آرمان‌های امام و انقلاب آشنا شوند و بعد از ما ادامه دهنده راه شهدا باشند.

وی افزود: پیام من به آمریکا این است که بعد از ۴۰ سال همچنان پای انقلاب اسلامی ایستاده‌ایم و برای از بین بردن این انقلاب باید تک تک ما را از بین ببرند.

مرد میانسالی که با همسرش به مراسم تجمع آمده بودند و دقایقی را برای استراحت نشسته بودند در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: ما برای  پشتیبانی از رهبر انقلاب اسلامی به اینجا آمدیم و تا پای جان و نابودی آمریکا و اسرائیل و عربستان همیشه در صحنه حضور خواهیم یافت.

وی افزود: آمریکا تا به امروز هر کاری که می‌خواست انجام داده اما ما آمده‌ایم بگویم تا زنده هستیم اجازه نمی‌دهیم رهبر ما تنها بماند.

این مرد میانسال  ادامه داد: تا زمانی که ما رهبری مانند حضرت آقا داریم که جانانه پیشوای اسلام است؛ دشمنان هرگز نمی‌توانند به ما زور بگویند.

یکی از بانوان حاضر در تجمع اظهار کرد: علت حضورم تجدید پیمان دوباره با امام خمینی(ره) و شهداست که در راه مبارزه با استکبار و دشمنان انقلاب جان خود را فدا کردند.

وی افزود: ما باید به دشمنان انقلاب نشان دهیم علی رغم تمام مشکلات و تحریم ها؛ همواره رهروی مسیر شهدا و امام خود هستیم.

پسر جوانی که با عجله قصد ورد به محل تجمع را داشت گفت: آمده‌ایم به آمریکا نشان دهیم ملت ایران هیچ وقت تحت هیچ شرایطی پشت نظام و انقلاب را خالی نمی کنند و با حضور خود می‌خواهیم تو دهنی محکمی به استکبار بزنیم.

جمعی از دانش آموزان که به همراه مسئولین مدرسه به مراسم آمده بودند و شور و هیجان خاصی داشتند در حال سر دادن شعار مرگ بر آمریکا بودند و جمعی هم در گوشه ای با گرفتن عکس سلفی مشغول به ثبت رساندن این روز در خاطرلات خود بودند که یکی از آن‌ها به نمایندگی از دوستانش گفت: ما دانش آموزان به عنوان نسل آینده آمده‌ایم به رهبرمان بگوییم ما همان دانش آمزان دیروزیم و آمریکا با داشتن جوانانی مانند ما هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

آقای جوانی که در حال صحبت با همسرش بود، گفت: ما وظیفه داریم همواره در میدان باشیم و به پیروی از رهبر معظم انقلاب به کشورهای استکباری ثابت کنیم که با هیچ ترفندی نمی‌تواند ما را از انقلاب و نظام مان جدا کند.

وی با بیان اینکه آمریکا هیچ‌وقت دشمنی خود را با ملت ایران کنار نمی‌گذارند، افزود: با توجه به تغییرات شرایط اقتصادی تهدیدها و تحریم‌های آمریکا ما همواره پشت نظام خواهیم بود چراکه آن‌ها با اوضاع بد اقتصادی می‌خواهند مردم را ناامید کنند اما مردم همیشه پای انقلاب هستند.

خانم جوانی که با دوستش در تجمع حاضر شده بود، گفت: مردم خیلی گرفتاری دارند چراکه این چندماه هم که کلا اوضاع اقتصادی مردم به هم ریخته است؛ اما مطمئن باشید هرجا لازم باشد مردم به خیابان‌ها می‌آیند و از جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند.

وی افزود: همه ما زیر پرچم اسلام هستیم و در مقابل دشمن می‌ایستیم.

این خانم ادامه داد: تلاش دشمنانی مانند آمریکا برای این است که بین اقوام و مذاهب مختلف تفرقه بیندازند تا بتوانند دوباره بر این کشور مسلط شوند اما هیچ گاه به این هدف نخواهد رسید.

یوم الله ۱۳ آبان ماه امسال هم با حضور پرشور مردم از اقشار مختلف و جناح های سیاسی باشکوه‌‌تر و تماشایی‌تر از همیشه برگزار شد تا بار دیگر در صفحات تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شود.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار