گرامیداشت ۲۲بهمن تضمین کننده اقتدار انقلاب اسلامی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92378
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۳:۲۴
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی
شاخص : معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی تاکید کرد: راهپیمایی 22بهمن تضمین کننده اقتدار انقلاب اسلامی و اعلام اتحاد ملت قهرمان ایران در برابر استکبار جهانی است.

عباس نظری در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار سیاسی شاخص، در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن عنوان کرد: انقلاب اسلامی برای احیا دین ،عزت وعظمت مردم ایران بوده و هر ساله ملت قهرمان ایران برای پشتیبانی از دستاوردهای انقلاب و تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل ومقام معظم رهبری در این راهپیمایی شرکت می‌کنند .

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی در پیامی برای جهانیان اذعان داشت: حضور پر شور مردم نشان دهنده ایستادگی پای اصول انقلاب و دفاع از خون شهدا است.

این مسئول با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: مردم با شعور سیاسی و بصیرت بالا با حضور حداکثری در انتخابات مسئولیت‌پذیری خود را ثابت خواهند کرد.

وی در خصوص حضور مردم در پای صندوق های رای اضافه کرد: با توجه به حضور پرشور مردم در مراسم راهپیمایی امروز ،قطعا انتخابات نیز با شکوه برگزار خواهد شد.

نظری تاکید کرد: این حضور تضمین کننده اقتدار انقلاب اسلامی بوده و بار دیگر به استکبار جهانی نشان خواهیم داد که بعد از ۳۷ سال مردم با اتحاد بیشتری در صحنه حضور خواهند داشت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار