گران‌ترین اسباب بازی‌های دنیا از طلا و جواهر+تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96186
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۷:۳۰
شاخص : چه کسی اسباب‌بازی دوست ندارد؟ اکثر خانم‌ها موافقند که آقایان و مردان بزرگترین طرفداران اسباب‌بازی هستند. اما بعضی اسباب‌بازی‌ها هستند که حتی خانم‌ها هم نمی‌توانند در مقابل آن مقاومت کنند.

به گزارش شاخص نیوز چه کسی اسباب‌بازی دوست ندارد؟ اکثر خانم‌ها موافقند که آقایان و مردان بزرگترین طرفداران اسباب‌بازی هستند. اما بعضی اسباب‌بازی‌ها هستند که حتی خانم‌ها هم نمی‌توانند در مقابل آن مقاومت کنند.

درحالی که آقایان علاقه‌های شان برای اسباب‌بازی‌های گران قیمت زبان‌زد است، لیستی که در اینجا هست علت علاقه آن‌ها را نشان می‌دهد.

۱٫    خانه بازی انگلیسی: هر کودکی به جایی برای بازی نیاز دارد درست است؟ بیشتر والدین جایی برای کودکانشان تهیه می‌کنند. اما این خانه واقعا یک خانه کامل است که ۵۰ هزار دلار قیمت دارد. این خانه مجهز به کولر و تلوزیون هم هست.

گران‌ترین اسباب بازی‌های دنیا از طلا و جواهر+تصاویر

۲٫    باربی پولدارها: این باربی توسط دبیرز ساخته شده و ۱۶۰ الماس در لباس آن به کار رفته است. این نوع خاص در سال ۱۹۹۹ برای چهلمین سالگرد این عروسک ساخته شده که ۸۵ هزار دلار قیمت دارد.

گران‌ترین اسباب بازی‌های دنیا از طلا و جواهر+تصاویر

۳٫    نینتندو اصل: این بازی است که بسیار پرطرفداران است و این نمونه آن آرزوی تمام طرفداران آن است چرا که از طلا ساخته شده و به قیمت ۵۰۰ هزار دلار فروخته شده‌است.

گران‌ترین اسباب بازی‌های دنیا از طلا و جواهر+تصاویر

۴٫    پستونک عالی: این پستونک باید هم عالی باشد چرا که از الماس و طلای ۱۴ قیرات ساخته شده و قیمت آن ۱۷ هزار دلار بوده‌است.

گران‌ترین اسباب بازی‌های دنیا از طلا و جواهر+تصاویر

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار