گران‌ترین مربیان ورزشی ۱۰ سال را بشناسید+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88758
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
شاخص : آقای خاص در صدر مربیانی قرار دارد که در 10 سال اخیر بیشترین هزینه را در فصل نقل و انتقالات داشته‌ است.

شاخص نیوز : نقل و انتقالات بازیکن در هر فصل توسط تیم‌های متمول در دنیای فوتبال صورت می‌گیرد و در این میان غول‌های فوتبال اروپا بیشترین هزینه را برای انتقال بازیکنان انجام می‌دهند و بیشترین گردش مالی را دارند.

در راس این تیم‌های متمول سرمربیانی قرار دارند که اغلب مدیران باشگاه‌ها بر اساس تفکرات آن‌ها اقدام به جذب بازیکن می‌کنند.

در صدر فهرست مربیانی که در ۱۰ سال اخیر بیشترین هزینه را برای جذب بازیکن کرده‌اند، ژوزه مورینیو سرمربی عزل شده چلسی قرار داد. آقای خاص در این مدت ۸۴۴ میلیون یورو را صرف خرید بازیکن کرده است.

در این میان مانوئل پیگرینی در جایگاه دوم قرار دارد، این مربی هزینه‌ای بالغ بر ۸۱۳ میلیون یورو را برای خرید بازیکن بر باشگاه تحمیل کرده است.

کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید که فصل آینده در بایرن مونیخ خواهد بود با ۶۳۵ میلیون یورو در مکان سوم قرار دارد.

 

۱۳۹۴۱۰۱۵۰۰۰۹۰۷

 

سرمربیانی نظیر روبرتو مانچینی ۶۰۱ میلیون یورو، گواردیولا ۵۲۰ میلیون یورو، رافا بنیتس ۵۱۲ میلیون یورو، لوئیس فان‌خال ۴۵۹ میلیون یورو، آرسن ونگر ۴۵۳ میلیون یورو،‌ برندن راجرز ۳۹۱ میلیون یورو، آلکس فرگوسن ۳۸۲ میلیون یورو، ماسیمیلیانو آلگری ۳۷۰ میلیون یورو، لورن بلان ۳۴۴ میلیون یورو، ویاش بواش ۳۴۳ میلیون یورو، لوئیس انریکه ۳۰۱ میلیون یورو در رده‌های بعدی قرار دارند.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار