گروه کنسرت شهرام ناظری‌ در راه برگشت از قزوین دچار سانحه تصادف شدند+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 75251
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۴:۵۰
شاخص : ناظری بامداد امروز ، 18 مهرماه سال 1394 در مسیر بازگشت از قزوین به تهران دچار سانحه تصادف شدند. دراین حادثه 3 نوازنده و عوامل گروه مجروح شدند.

به گزارش  شاخص به نقل از برنا ، شهریار نظری نوازنده دف در زمان حادثه  راننده بود از ناحیه دست دچار آسیب دیدگی شد.

به گفته نگار حسینی مشاور رسانه ای کنسرت های شهرام و حافظ ناظری که خود از سرنشینان خودرو سانحه دیده بود ، دیگر سرنشینان پدرام فر یوسفی نوازنده ویلون و بابک غسالی نوازنده عود بودند .

http://noandish.com/files/fa/news/1394/7/18/26297_970.jpg
وی در مورد چگونگی رخ دادن این حادثه چنین توضیح داد : «ساعت ۳و نیم بامداد بود ، پس از پایان کنسرت ، اعضای گروه سوار بر خودروها از قزوین به سمت تهران حرکت کردند ، در جاده قزوین -کرج  ناگهان زاپاس یکی از خودروهای عبوری وسط جاده افتاد ، خودروای  که به سرعت دور شد ،همین مسئله باعث شد ، کنترل خودرو از دست راننده خارج شود  و در پی آن حادثه رخ داد .»
نگارحسینی  که خود نیز در این  حادثه دچار جراحت شده است چنین ادامه داد :  چهار عضو گروه  مجروح و شهریار نظری  دچار  آسیب دیدگی از ناحیه دست شد  که بعد از انتقال به بیمارستان تحت درمان پزشکی قرار گرفتند .
وی تاکید کرد در زمان تصادف ، شهرام و حافظ ناظری سوار برخودروهای دیگر گروه بودند که  خوشبختانه دچارجراحت نشده اند و در کمک و انتقال مجروحان به بیمارستان کمک بسزایی داشتند.
گفتنی است ، حسینی در این گفت و گو با رد کامل اسلحه کشی در کنسرت کرمانشاه این گروه گفت : «به هیچ عنوان چنین حادثه رخ نداد و شایعه است ، اجرای مراسم در کرمانشاه در آرامش تمام بود ، حتی در پایان کنسرت جشن امضا داشتیم .
برپایه این خبر ، ادامه اجراهای ناگفته های ناظری ها پس از ماه محرم خواهد بود و امید است تا آن زمان بهبود کامل برای اعضای گروه حاصل شود

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار