گزینه انتخاباتی اصلاحات در قزوین، ریزش یا رویش؟! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 93466
تاریخ انتشار: ۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۱
شاخص بررسی می کند
شاخص : اکنون مدت ها است که نفس های جریان اصلاحات در سراسر کشور به صورت عام و در استان قزوین به صورت خاص به شماره افتاده و بهتر است از آنان به عنوان مردگان عمودی یاد نمود.

به گزارششاخص نیوز، انقلاب اسلامی به عنوان یگانه مظهر حق در جهان امروز ، دارای یک ویژگی منحصر به فرد است که چه بسا هیچ یک از انقلاب های تاریخ معاصر جهان از این ویژگی خاص برخوردار نبوده و نخواهند بود و آن اینکه انقلاب اسلامی ایران ، عرصه ریزش ها و رویش هاست بدین معنا که دائماً در حال پرورش استعداد های نو به منظور استمرار بالندگی و سرزندگی انقلاب است و از طرفی از آنجایی که سرچشمه این انقلاب به شجره طیبه اسلام ناب محمدی (ص) متصل است و عابدانِ صالحی همچون امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (مدظله) سکان هدایت این انقلاب را در دست داشته و دارند بنابراین می توان از آن به عنوان تنها انقلابی در جهان یاد نمود که از یک ویژگی منحصر به فرد دیگری نیز برخوردار است و آن استمرار آرمانهای اولیه انقلاب پس از گذشت بیش از سه دهه از پیروزی آن است.

خواهر گرامی خانم سیده حمیده زرآبادی شما را نیز در زمره ی رویش های انقلاب اسلامی در دهه چهارم انقلاب می دانیم ، دهه چهارمی که از سوی مقام معظم رهبری به “دهه پیشرفت و عدالت” موسوم گردیده است ؛ دهه ای که بنا است رویش های جدید انقلاب همچون شما آرمان های اولیه انقلاب اسلامی که همانا استقلال ، آزادی ، استکبارستیزی و عدالتخواهی است را با سرعتی چه بسا بیشتر از گذشته محقق سازند و شرایط را برای برقراری حکومت صالحان در پهنه ی گیتی فراهم آورند.

حضرت امام خمینی (ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خویش فرمودند: “من در طول مدت نهضت و انقلاب به واسطه سالوسی و اسلام نمایی بعضی افراد ذکری از آنان کرده و تمجیدی نموده‌ام، که بعد فهمیدم از دغلبازی آنان اغفال شده‌ام. آن تمجیدها در حالی بود که خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می‌نمایاندند، و نباید از آن مسائل سوء استفاده شود. و میزان در هرکس حال فعلی او است.”

امام خمینی (ره) در واپسین روزهای حیات با برکت خویش راه سوء استفاده را بر بسیاری از کسانی که روزی در کسوت پیشتازان انقلاب بودند و در زمره یاران ایشان محسوب می شدند بدین گونه بستند و اصل ریزش را در انقلاب اسلامی یک اصلی طبیعی قلمداد نمودند. بنابراین شاخص خط امامی بودن ، همان است که رهبر انقلاب بارها و بارها بدان اشاره فرمودند و آن چیزی نیست جز همسویی با اصل آراء و اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) که در ۲۲ جلد صحیفه ایشان برای همیشه مکتوب و ماندگار گردیده است که می توان با مراجعه به آن و مقایسه اندیشه های مدعیان پیروی از خط امام با آن ، به روشنی به صحت و سقم ادعاهای موجود پی برد.

هدف اصلی ما از نگارش این وجیزه چیزی نیست جز تأکید بر هوشیاری و آگاهی مضاعف نسبت به وقایع پیش روی شما در آستانه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی. چند روزی است که خبر حمایت یک جریان مشکوک و معلوم الحال از کاندیداتوری شما در رسانه ها منتشر گردیده است که در ادامه به نکاتی چند پیرامون این مسئله اشاره می کنیم:

 • دشمنان قسم خورده این مرز و بوم نه تنها از همان روزهای آغازین انقلاب اسلامی بلکه از ماه ها پیش از تحقق آن و پس از آنکه با بررسی شواهد و قرائن موجود ، وقوع انقلاب را امری حتمی پنداشته بودند ، پروژه نفوذ در انقلابیون و پس از آن در ارکان نظام را کلید زدند که به عنوان مثال می توان از یک فرد جاسوس با نام SD LURE 1 نام برد که پس از تسخیر لانه جاسوسی و بازسازی و رمزگشایی اسناد لانه معلوم شد که این فرد کسی نیست جز ابوالحسن بنی صدر ، رئیس جمهور ایران و همان فردی که در پرواز انقلاب نیز با نفوذ در کاروان امام خمینی (ره) ، خود را از پاریس به تهران رسانده بود و پس از انقلاب نیز با ظاهر سازی توانست اعتماد عمومی را جلب کند و به عنوان اولین رئیس جمهور ایران ، منتخب ملت شود اما دیری نپایید که نقاب از چهره افکند و پس از خسارات بیشماری که به نظام و انقلاب وارد نمود ، در نهایت با لباس زنانه و به همراه سرکرده گروهک تروریستی منافقین از کشور گریخت.
 • طی ماه های اخیر به دلایل متعدد که پرداختن به آن خارج از حوصله این نوشتار است روزنه نفوذ دشمن به یک اتوبان نفوذ بدل گردیده است به گونه ای که رهبر انقلاب طی سخنرانی های اخیر بارها و بارها نسبت به نفوذ دشمنان در ارکان نظام هشدار داده و نگرانی خویش را نسبت به این حقیقت تلخ بیان داشته اند. در چنین شرایطی شورای محترم نگهبان مبتنی بر اختیارات قانونی خویش ، مصالح و منافع نظام و انقلاب را در نظر گرفته و علی رغم فشارهای متعددی که بر این نهاد قانونی وارد گردیده است اقدام به رد صلاحیت برخی از افراد معلوم الحال برای انتخابات پیش رو نموده اند که در این میان ، تعداد زیادی از چهره های جریان اصلاحات استان قزوین نیز در بین رد صلاحیت شدگان حضور دارند که این امر منجر به کمبود کاندیدا در جبهه اصلاحات در سطح استان گردیده است و به همین سبب مستأصل و پریشان به فکر چاره افتاده و دست به دامان چهره های نواندیش و جوانی همچون شما شده اند تا بلکه بتوانند از این رهگذر، چند صباحی بر حیات نباتی خویش بیافزایند.

   سرکار خانم مهندس زرآبادی

آیا به راستی از سوابق ننگین برخی سران اصلاحات استان قزوین اطلاع دارید؟!! آیا می دانید که علت رد صلاحیت امام جمعه متحصنین برای انتخابات مجلس هفتم در سال ۱۳۸۲ چه بوده است؟!! آیا می دانید که ایشان همان فردی هستند که با وقاحت تمام خطاب به رهبر انقلاب نامه نوشتند و به همراه ۱۲۶ نفر دیگر از نمایندگان مجلس ششم از ایشان خواستند که همچون حضرت امام جام زهر را بنوشند؟!! آیا از این واقعیت تلخ اطلاع دارید که آقای ن.ق در تحصن افراطیون مجلس ششم ، نقش امام جماعت متحصنین را ایفا نموده اند؟!! پس از بررسی موشکافانه سوابق ایشان آیا به راستی می توان ایشان را یک فرد انقلابی و معتقد به قانون اساسی و خط امام دانست؟!!

در مورد یکی دیگر از سران اصلاحات استان قزوین می توان به آقای ق.ع اشاره نمود که در ادامه برخی مستندات را پیرامون ایشان مطرح می کنیم. در شهریور ۱۳۷۰ به دنبال تغییر آقای رضوی فرماندار وقت شهرستان قزوین که فردی انقلابی و اهل میبُد یزد بود و انتصاب آقای ت (فردی معتاد ، اهل کرج و یکی از سرمایه داران هشتگرد) به عنوان فرماندار از سوی وزارت کشور و استاندار زنجان که با دخالت مستقیم ق.ع صورت گرفته بود ، حضرت آیت الله باریک بین در خطبه های نماز جمعه مورخه ۸/۶/۱۳۷۰ ق.ع را به شدت مورد عتاب قرار می دهند و خطاب به وی می فرمایند: “شما چرا در امور شهر دخالت می کنید در حالیکه در شهر قزوین مسئولیتی ندارید و …” به دنبال این موضع گیریِ آیت الله باریک بین ، اختلاف آقای ق.ع و ایشان بار دیگر آشکار می شود و بلافاصله پس از این موضع گیری، مردم پس از اقامه نماز جمعه اقدام به برگزاری راهپیمایی و سردادن شعارهایی همچون مرگ بر  ق.ع می نمایند. این راهپیمایی ها و تجمعات ، هفته ها به طول می انجامد و سرانجام موجب عزل وی از مسئولیت مهم بازرسی کل نیروی انتظامی کشور و اخراج وی از شهر قزوین می شود. در همین راستا در مورخه ۲۳/۶/۱۳۷۰ آیت الله باریک بین طی نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری و رونوشت آن به رؤسای سه قوه و یادگار امام راحل مرحوم حجت الاسلام سید احمد خمینی ، قضایای مذکور را به اطلاع معظم له می رسانند که در قسمت هایی از این نامه آمده است: ” آقای ق.ع با توجه به ارتباط خود با بعضی از مسئولین اجتماعی، سیاسی و قضایی کشور در عزل و نصب مسئولین استان زنجان بویژه شهرستان قزوین و بخشهای تابعه دخالت مستقیم نموده و در تصمیم گیری های مختلف اعمال نفوذ می نماید. در این راستا ظلم ها و تجاوزها به حقوق حقه مردم روا می دارد ……. و هم اکنون که با دست مرحمت و لطف حضرتعالی در گذشته از رأس کمیته انقلاب اسلامی برکنار شده ، مع الوصف با داشتن مسئولیت مهم بازرسی کل نیروهای انتظامی کشور و ایادیش خصوصاً در نیروی انتظامی و با توجه به قدرت طلبی و سلطه جویی ایشان ، انقلاب اسلامی را که به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) رسیده و با هدایت آن حضرت تداوم دارد ، در منطقه به زیر سؤال برده و خون هزاران شهید و معلول (جانباز) و فداکاری امت حزب الله را پایمال می نماید. لذا از آن مقام معظم ولایت امر مسلمین استدعا داریم دستور فرمایند ضمن برکناری ایشان از تمامی مسئولیت های نظامی و کشوری ، زمینه اظهار تظلم مردم ستمدیده منطقه با آزادی کامل از مشارالیه فراهم گردد.”

خاطر نشان می سازد حضرت آیت الله خامنه ای در اواخر عمر با برکت امام راحل و در زمان تصدی پست ریاست جمهوری ، آقای ق.ع را به دلیل اعتراضات گسترده مردم از ریاست کمیته انقلاب اسلامی شهرستان قزوین خلع و حتی ایشان را از تردد در منطقه قزوین نهی می کنند. اما ایشان گستاخانه در سالهای پس از رحلت امام همچنان در شهر قزوین تردد می کردند و در دستگاههای مختلف اعمال نفوذ می نمودند.

به عنوان نمونه ای دیگر ، آیت الله بروجردی رئیس اسبق شعبه ۲۷ دیوان عالی کشور نیز در تاریخ ۳۰/۱۰/۱۳۷۸ طی نامه ای خطاب به مسئولین محترم شورای نگهبان اینگونه بیان می دارند: ” احتراماً اگر ق.ع به مجلس دوره ششم راه پیدا کند، صرفنظر از خطرات احتمالی آینده وی با سابقه ای که از وی داریم، تأیید نامزدی ایشان در انتخابات آینده به نظر می رسد مساوی است با ۱) نادیده گرفتن نهی مقام معظم رهبری مدظله العالی از تردد ایشان در منطقه که موجب تفرقه افکنی است. ۲) تفسیق عملی و بالملازمه ی ائمه جمعه استان قزوین و نمایندگان محترم ولی فقیه و متهم کردن آنها به اِعمال اغراض شخصی با نامبرده که این معنی برخلاف عدالت آنهاست. ۳) خوشحال کردن خوانین منطقه و وابستگان به رژیم گذشته. ۴) مأیوس کردن حزب الله و خانواده های معظم شهداء و اکثریت قاطع روحانیت آن سامان. لذا شورای محترم نگهبان را از تأیید صلاحیت این بی صلاحیت و قدرت طلب بی تقوی بر حذر می داریم”.

نواده محترم حضرت علامه سید موسی زرآبادی

 اکنون مدت ها است که نفس های جریان اصلاحات در سراسر کشور به صورت عام و در استان قزوین به صورت خاص به شماره افتاده و بهتر است از آنان به عنوان مردگان عمودی یاد نمود. در چنین شرایطی است که به سراغ شما آمده اند و در صدد استفاده ابزاری از نیروی جوانی شما و عزت و اعتبار خانوادگی شما برآمده اند.

   آیا از برخی سران اصلاح طلب استان پرسیده اید که چه موضع و دیدگاهی نسبت به اصل مترقی ولایت مطلقه فقیه دارند؟!! آیا از دیدگاه و موضع این افراد نسبت به فتنه ۸۸ که بارها مقام معظم رهبری از آن به عنوان خط قرمز نظام یاد نموده اند اطلاع دارید؟!! آیا می دانید این افراد چه دیدگاه و نظری نسبت به یوم الله ۹ دی دارند؟!! و آیا می دانید چرا برخی از این افراد به دفعات توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شده اند؟!! و ده ها سؤال دیگر … .

در چنین شرایط فتنه گونی خواهشی که از شما داریم این است که نه با تابلوی اصلاحات که با تابلوی استقلال پای بر عرصه انتخابات بنهید و همچون یک کاندیدای جوان و مستقل با حضور گرم خویش تنور انتخابات را همچنان گرم نگه داشته و موجبات حضور حداکثری ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی را در انتخابات هفتم اسفند ماه ۱۳۹۴ فراهم سازید. خواهشی که از شما داریم این است که اجازه سوء استفاده ی یک جریان معلوم الحال از عزت و اعتبار خانوادگی خود را ندهید و توان و ظرفیت خود را برای مدعیان ظاهری پیروی از خط امام و رهبری هزینه ننمایید و بدانید که در صورت راهیابی به مجلس با تابلوی اصلاحات ، جریان مذکور لحظه ای شما را آرام نخواهند گذاشت و از همان بدو ورود شما به مجلس در صدد سهم خواهی و فشار روانی بر شما بر خواهند آمد و در صورت عدم تمکین شما به زیاده خواهی های آنان ، پروژه تخریب و عبور از شما را استارت خواهند زد _ همانند استاندار سابق جناب آقای روزبه که جریان اصلاح طلب قزوین در ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ، با امید و تمنا ایشان را روی کار آورد اما پس از آنکه آقای روزبه را فردی ولایتمدار و ارزشی یافتند که حاضر نیست تابع منویات غیر انقلابی و ساختار شکنانه آنان باشد با تخریب و تحقیر از این مسند کنار زدند و از ایشان عبور نمودند _ و در صورتی هم که بخواهید تابع امر منویات غیر انقلابی و افراط گرایانه ی آنان باشید ، لحظه به لحظه به پرتگاه سقوط از ارزش های انقلاب اسلامی نزدیک خواهید شد و دیری نخواهد پایید که رویش شما نیز به ریزش بدل خواهد شد. در چنین شرایطی حتی اگر شورای محترم نگهبان برای انتخابات های بعدی ، صلاحیت شما را مورد تأیید قرار دهند _ که صد البته این امر تا حد زیادی بعید به نظر می رسد _ اعتماد عمومی مردم انقلابی قزوین را نیز از دست خواهید داد و بدین ترتیب با بحران رویگردانی ملت از خویش و عدم اقبال عمومی به شما مواجه خواهید شد.

خواهر گرامی ، سرکار خانم مهندس سیده حمیده زرآبادی

در پایان بدین وسیله ارادت خویش را به حضرات آیات زرآبادی و خاندان معظم ایشان ابراز نموده و به عنوان علاقه مندان این خاندان به شما اعلام می داریم با توجه به سابقه ی سرکار جنابعالی ، جریان اصلاح طلب صرفاً از شما استفاده ابزاری نموده و به عنوان نردبانی برای رسیدن به اهداف مغرضانه خویش بهره گیری خواهد نمود ؛ فلذا خواهشمندیم با بینش ، تحقیق و آگاهی اجازه ندهید عده ای معلوم الحال از شما و اعتبار خانوادگی شما سوء استفاده نمایند و برای همیشه آینده و افق سیاسی و اجتماعی شما را به ورطه ی نابودی بکشانند.

برای شما موفقیت و سربلندی را از درگاه حضرت باری تعالی مسئلت می کنیم و بار دیگر شما را به این فرموده آقا امیرالمؤمنین علی (ع) رهنمون می سازیم که ” المُؤمِنُ هُوَ الکَیِّسُ الفِطن ؛ مؤمن ، زیرک و باهوش است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

6 پاسخ به “گزینه انتخاباتی اصلاحات در قزوین، ریزش یا رویش؟!”

 1. علي گفت:

  خیلی نادانی

 2. ضد فتنه گفت:

  خیلی خوب بود
  مرگ بر فتنه گر

 3. دیان گفت:

  البته مطالب عنوان شده خصوصا”راجع به سران فتنه چی استان خیلی خوب فهرست شده بود . اما مطلب اصلی اینکه ، این خانم بجز نسبت نسبی با حضرت آیت الله زرابادی چه سابقه ای دیگر دارد که شما نگران ان هستید که مردم بصیر قزوین بی تدبیری کرده و ایشان را به عنوان کاندید اصلح انتخاب نمایند . خانم زرابادی باید سالها در جایگاههای خیلی پایین تر کار و کسب تجربه نمایند تا توان قبول و انجام چنین جایگاهی را داشته باشند.

 4. علی گفت:

  درست است سیاست این فتنه گران ورد صلاحیت شده ها همچون قوامی وامثال او استفاده ابزاری ازافراد خوش نام وجوان است همانطور که با بازی دادن سید حسن بزرگترین لطمه را به او زدند شما تا دیر نشده برگردید!

 5. امیر گفت:

  آقایون حضرات دلواپس برای هر چیز ، شما نمیخواد دلسوز خانم زرآبادی باشید ، شما اول برید از رای که به احمدی نژاد دادید واون افتضاح رو در مملکت براه انداختید برائت بجویید اون همه دزدی و اختلاس و رانت رو مگه شماها بوجود نیاوردید ، مگه اون نمایندهای اصولگرا ودلواپس شما نبودند که در مقابل فسادهای علنی دولت قبل دم نزدند ، حالا از ترس پیروزی اصلاحات در استان و انشاله در همه شهرستانها این حرفها رو میزنید ، برید به عقبه دولت قبلی و نماینده های همراه احمدی نژاد نگاه کنید که مردم دیگه با شما نیستند ، و این موضوع در هفتم اسفند معلوم میشه .

 6. دیان گفت:

  امیر خان ، ریشه هر فساد ، ازابتدا تا حالا در درون عوامل دولتهای سازندگی ، اصلاحات و به اصطلاح امید ،تدبیر !و در کل در پشتیبانی آقا خان و خانواده اش قرار دارد . و نمونه های بارز ان در ثروتهای چند صد میلیاردی وزرا ، معاونهای رئیس ، برادر، مشاوران و ….. میتوانی مشاهده کنی . اگر در دولت احمدی نژاد هم خوردن بیت المال انجام گرفته که گرفته ، ریشه های ان مربوط به دولتهای به اصطلاح دگر اندیش میباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار