گسترش انقلاب به جهان اسلام راهبرد اصلی امام خمینی(ره) است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 91292
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۹:۴۰
جانشین تیپ 82 سپاه صاحب الامر(عج) استان:
شاخص : جانشین تیپ 82 سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: یکی از راهبردهای امام خمینی(ره) در حمایت از کشورهایی چون فلسطین انتقال الگوی انقلابی به آن کشور بود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سرهنگ مهرداد افروزی در یادواره شهدای مدافع حرم که شب گذشته در مهدیه کوثر برگزار شد، با اشاره به آغاز دهه فجر اظهار کرد: برای بدست آوردن انقلاب اسلامی زحمات بسیاری کشیده شده است پس باید تمام آرمان های انقلاب را به سراسر دنیا صادر کرد.

جانشین تیپ ۸۲  سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین ادامه داد: زمانی که دشمن منافع خود را در معرض خطر دید با کارشکنی برای براندازی انقلاب تلاش کرد.

این مسئول با اشاره به فعالیت های ضد انقلابی و تروریستی دشمن افزود: تروریست ها با طرح ریزی برنامه های مختلف در انقلاب نو پای ایران سعی در رسیدن به منافع خود داشتند و با وجود شکست های پی در پی حاضر به ترک مواضع خود نبودند.

افروزی با اشاره به افراد خود فروخته و دست نشانده هایی مانند بنی صدر تصریح کرد: با علنی شدن عدم کفایت بنی صدر برای عموم مردم، امام خمینی(ره) با به دست گرفتن انقلاب و با حمایت جوانان توانست بخش هایی از ایران که به تصرف دشمن درآمده بود را آزاد کنند.

وی با بیان اینکه یکی از راهبردهای امام (ره) در حمایت از کشورهایی چون فلسطین انتقال الگوی انقلابی به آن کشور بود، ابراز کرد: امام راحل همزمان با درگیری های داخلی روح آزادی خواهی را در فلسطین زنده نگه داشته بود.

این مسئول با اشاره به اینکه کشور سوریه به عنوان اولین حامی ایران بعد از انقلاب بود، اذعان کرد: گسترش انقلاب به کشورهای دور دست همچون فلسطین و لبنان  فقط از مسیر کشور سوریه میسر است.

افروزی تشریح کرد: پس از رحلت امام دشمن از راه های متفاوت سعی در ضربه زدن به اسلام  داشت که با داشتن رهبریت با تدبیر مقام معظم رهبری نتوانست به اهداف خود دست یابد.

وی با اشاره به نقش زکزاکی در جهان اسلام تصریح کرد: این شخصیت موجب آگاهی بخشی به افراد بسیاری در نیجریه شده که اگر مدعی اسلام هستند باید در مقابل ظلم و استبداد ایستادگی کنند.

افروزی با تاکید بر اینکه بحران های پیش آمده آزمایشی برای شیعیان است افزود: اگر در کشورهای اسلامی ظلمی صورت گیرد باید مسلمانان به حمایت از شیعیان به پاخیزند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار