ایران جانبی

گفتار و عمل برخی مسئولین باهم متفاوت است/ انتخاب‌ها بر اساس ارزش‌ها صورت بگیرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 191787
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲:۰۷
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین:
شاخص : رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: بعضی‌ها هستند که می‌گویند ما پایبند ارزش‌های انقلاب اسلامی هستیم اما عملکردها آن‌ها متفاوت است؛ معیار ما اسلام، فرمایشات ائمه و امام و رهبری است که باید رعایت کنیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت الاسلام علی قابل در اولین جلسه شورای سیاستگذاری نیروهای انقلابی قزوین که در مسجد الغدیر برگزار شد، با اشاره به گذشت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی اظهار کرد: روزگاری وقتی انقلاب پیروز شد مردم ما آنچنان اهل ایثار بودند که از امکانات خو برای دیگران می‌گذشتند.

وی افزود: امروز عده ای بی‌مسئولیت و منفعت طلب در مسئولیت‌ها قرار گرفته اند و در حوزه فرهنگی هم ارزش‌ها تهدید می‌شوند که با ماهیت انقلاب سازگار نیست.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: با توجه به انتخابات پیش رو نباید منافع هیچ گروه، حزب و شخصی را در نظر بگیریم و خالصانه برای انقلاب و شهدا و امام کار کنیم.

قابل بیان کرد: شرط ما برای انتخاب کاندیدا باید پایبندی بر ارزش‌ها و اصول انقلاب باشد و فرد مورد نظر باید این شرایط را در تمام صحنه‌های زندگی رعایت کرده باشد.

این مسئول ابراز کرد: بعضی‌ها هستند که می‌گویند ما پایبند ارزش‌های انقلاب اسلامی هستیم اما عملکردها آن‌ها متفاوت است؛ معیار ما اسلام، فرمایشات ائمه و امام و رهبری است که باید رعایت کنیم.

وی تصریح کرد: ما باید بر اساس ارزش‌ها افراد را انتخاب کنیم که یک معیار آن باید احترام به افکار عمومی باشد؛ مردم به زور کسی را نمی‌خواهند و باید به خواسته مردمی نگاه کنیم و تبلیغات درستی انجام دهیم.

قابل بیان کرد: برای شناسایی بهترین‌ها باید راهکار مناسبی داشته باشیم و نظر مردم را بدانیم و فردی که انتخاب می‌شود باید سه نکته مهم را دارا باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین در پایان گفت: باید پایبند به ارزش‌ها در قبل و بعد از انتخاب است، در میان مردم جایگاه داشته باشد و باید تعهد کند که با این جمع در تصمیم گیری‌های عمده مشورت کند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار