گفتمان و ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی ضروری است
کد خبر: 110311
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: احزاب و تشکل های سیاسی در زمینه فرهنگ سازی، گفتمان سازی و اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، فریدون همتی در نخستین جلسه هم اندیشی احزاب، گروه ها و تشکل های سیاسی استان که دیروز در استانداری برگزارشد،اظهار کرد: احزاب و تشکل های سیاسی به عنوان گروههای مرجع علاوه بر گرایشهای سیاسی، با همگرایی و هم نظری در جلب مشارکت مردم در زمینه فرهنگ سازی و گفتمان سازی در راستای اجرای اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش کنند.

استاندار قزوین عملیاتی کردن اهداف و مولفه های اقتصاد مقاومتی را مهمترین اولویت امسال دانست و افزود: فعالان، احزاب و تشکل های سیاسی استان می بایست در راستای عملیاتی کردن اهداف و مولفه های اقتصاد مقاومتی نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

این مسئول تصریح کرد: مبنای اصلی ما در فعالیت های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی عمل در چارچوب قانون است.

همتی خاطرنشان کرد: احزاب و تشکل های سیاسی علاوه بر فعالیت های سیاسی با پشتیبانی و جدیت در راستای منویات رهبری در نهادینه شدن اقتصاد مقاومتی در جامعه ،با توجه به قرار داشتن در شرایط سخت اقتصادیدولت را نیز در تحقق اهداف و تصمیماتش یاری کنند.

وی همچنین بر ضرورت انتخاب مکانی مناسب برای تشکیل خانه احزاب و تشکل های سیاسی استان در اولین فرصت با هدف همفکری، اتحاد و ارائه راهکارهای مناسب در راستای تحقق توسعه تاکید کرد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار