گلایه‌های حمید لولایی در «خندوانه» - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68278
تاریخ انتشار: ۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۲
شاخص : حمید لولایی بازیگر، میهمان امشب «خندوانه» بود؛ او هم از خاطرات کودکی‌اش حرف زد و هم از وضعیت زندگی در تهران گلایه کرد.
حمید لولایی در آغاز این برنامه گفت:‌ «من واقعا از تهران خسته شدم. این همه آهن، جمعیت و این که مدام باید مواظب دوچرخه و موتور باشی و باز هم با همه‌ی این‌ها مجبور باشی در این شهر زندگی کنی.»

لولایی ادامه داد: «همین چند وقت پیش سفری داشتم به شمال، کنار دریا، ولقعا زندگی کردن در شهرهای کوچک و در دل طبیعت لذت بخش است. این که بتوانی صبح‌ها به جای ورزش هیزم خرد کنی، شیر بدوشی، غذای مرغ‌هایت را بدهی و بعد زنبیلت را برداری و بروی بازار. فرقی نمی‌کند ثروتمند باشی یا فقیر می‌توانی آنجا به اندازه‌ی وسعت خرید کنی. همه چیز طبیعی است و اکسیژن عالی و به اندازه کافی.»

این بازیگر افزود: «یادم می‌آید در تهران صبح دوش می‌گرفتم و می‌رفتم سر فیلمبرداری، آنجا باز صورتم را می‌شستم می‌دیدم دستمال سیاه شده، ولی در شمال بارها شده چهار پنج روز حمام نرفتم.»

او همچنین گفت: «چقدر خوبه کسانی که می‌توانند از این تهران بروند بیرون، واقعا این کار را بکنند. کسانی که وضعیت خودشان خوب است و نیاز نیست برای کسی کارگری کنند، می‌توانند به شهرها و روستاهای خودشان بروند و اگرپولی دارند برای زادگاه خودشان خرج کنند.»

او پیشنهاد داد که تهران را برای کارهای مملکتی [نهادهای دولتی برای اداره‌ی کشور] بگذاریم.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار