عدم حضور استاندار قزوین در همایش ملی اقتصاد مقاومتی در مشهد/ نمایندگان منتخب باید از دو قطبی کردن جامعه بپرهیزند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 103753
تاریخ انتشار: ۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۴:۵۴
امام جمعه قزوین گلایه کرد:
شاخص : نماینده ولی فقیه با بیان اینکه نمایندگان منتخب باید از دو قطبی کردن جامعه بپرهیزند، گفت: باید با حفظ وحدت و تحکیم در راستای فرمایشات رهبری گام برداریم و از قدرت‌طلبان دوری نماییم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر قزوین که در مسجدالنبی(ص) این شهر برگزار شد، با بیان اینکه آمدن انبیا به خاطر اصلاح عقاید شرک آلود انسان است،  اظهار کرد : مطیعان امر خدا و رسول، رستگاری را قله پیروزی خود می‌دانند.

وی با تاکید بر اینکه با حمایت خدا از مطیعان در مقابل دشمنان جای هیچ گونه نگرانی نیست، اذعان داشت: خدا به عامران و شایستگان، نعمات خود را ارزانی داشته و از آنان می‌خواهد تا با کافران به درشتی و با مستضعفان به نرمی و ملایمت رفتار کنند.

نماینده ولی فقیه در قزوین با اشاره به آغاز به کار دهمین دور مجلس شورای اسلامی، ابراز داشت: از زحمات نمایندگان دوره پیشین که با طرح مسائل، مباحث، روشنگری و تصمیمات در جهت مصالح نظام گام برداشته‌اند تشکر می‌کنیم.

آیت الله عابدینی با بیان اینکه نمایندگان دوره دهم با کسب اکثر آرای مردم انتخاب شده‌اند، گفت: خادمین مردم باید در تمام تصمیم‌های خود مصلحت استان قزوین و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در نظر بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه نمایندگی مردم مسئولیت سنگینی‌ست، عنوان داشت: استان قزوین با وجود جمع کثیری از اساتید و دانشجویان و پیشینه فرهنگی خاص از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و لازم است نمایندگان مردم در راستای ارتقاء آن تلاش بیشتری نمایند.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه منتخبین باید از تجربیات نمایندگان پیشین استفاده کنند، توضیح داد: معیشت بسیاری از مردم استان وابسته به صنعت است و نماینده مجلس باید با هوشمندی در مسند قانونگذاری و نظارت در رفع مشکلاتی که به مردم تحمیل شده‌است، کوشا باشد.

آیت ‌الله عابدینی با اشاره به مشکلاتی کنونی مردم استان همچون بیکاری و گران‌فروشی گفت: تا زمانی که به میل و هوس خان‌های قدرت طلب استان عمل کنیم باید همچنان با مشکلاتی چون بیکاری دست و پنجه نرم کنیم.

وی در خصوص گلایه خود به عدم حضور استاندار در اولین جلسه اقتصاد مقاومتی که با حضور استانداران در مشهد مقدس برگزار شد، تصریح کرد: در این اجلاس تمام استانداران کشور حضور داشتند تنها استاندار قزوین به دلیل یک اقدام و جریان سیاسی که ارتباط چندانی با استان قزوین نداشته، در نخستین و مهم‌ترین روز همایش حضور نداشتند.

نماینده ولی فقیه در قزوین با بیان اینکه نمایندگان منتخب باید از دو قطبی کردن جامعه بپرهیزند، عنوان کرد: باید با حفظ وحدت و تحکیم آن در راستای فرمایشات رهبری گام برداریم و از قدرت طلبان دوری جوییم چرا که مردم ناظر بر کردار شما هستند.

آیت الله عابدینی با اشاره به انتخاب شایسته آیت‌الله جنتی به ریاست مجلس خبرگان، افزود: این انتخاب ضربه محکمی به دهان یاوه‌‎گویان و حامیان آمریکا و انگلیس است؛ توفیق روزافزون  برای ایشان را از خداوند متعال خواستاریم.

وی در پایان با اشاره به آغاز دهه بهداشت مساجد ابراز کرد: باید مساجد را برای ورد به ماه مهمانی خدا آماده کرد و مشکلات آن‌ها را سامان داد.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

3 پاسخ به “عدم حضور استاندار قزوین در همایش ملی اقتصاد مقاومتی در مشهد/ نمایندگان منتخب باید از دو قطبی کردن جامعه بپرهیزند”

 1. شهروند قزوینی گفت:

  آیت الله هاشمی رفسنجانی شناسنامه انقلاب هستند،امام خمینی فرمود هاشمی زنده است تا انقلاب زنده است شما که هستید که اینگونه صحبت می کنید؟؟؟؟

 2. علوی گفت:

  لطفاً به جای سیاسی بازی فکر مسائل اعتقادی مردم باشید که از دست رفته
  اگرهمه کارهای شما درست بود مردم اینقدر به سوی ترک اعتقادات نمی رفتند
  تبلیغ جواب نداده
  برگردید ببینید کجای کارتان غلط است و خودتان را ارزیابی کنید

 3. نصری گفت:

  ملاک حال افراد است نه گذشته افراد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار