گلشیفته فراهانی باز هم ازدواج کرد+عکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 74862
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۵
شاخص : گلشیفته فراهانی بار دیگر برای مطرح کردن خود در رسانه ها و اذهان مردم، شاهکار جدیدی را خلق کرد.

به گزارش شاخص ، گلشیفته فراهانی با نام شناسنامه ای «رهاورد فراهانی» بازیگری که در سال۸۷ به دلیل ایفای نقش در فیلم‌های سیاه و زیرزمینی از کشور متواری شد، چند صباحی است که برای پذیرفته شدن در سینمای مغرب زمین به فرهنگ برهنگی متمسک شده است تا شاید بتواند نظر کمپانی‌ها و کارتل‌های هالیوودی را جلب کند.

در جدیدترین اقدام که توسط این بازیگر  صورت گرفته است، شایعاتی مبنی بر ازدواجش با کامبیز حسینی مجری اخراجی برنامه پارازیت VOA بر سر زبان ها افتاده است و تصاویری مرتبط در این زمینه نیز در شبکه های اجتماعی مختلف دست به دست می چرخد.

شاهکار جدید گلشیفته فراهانی+ تصاویر

همچنین فیلمی از پارتی شبانه گلشیفته فراهانی با حضور کامبیز حسینی و شنبه نقیب زاده منتشر شده است تا این شایعه پر رنگتر جلوه دهد.

شاهکار جدید گلشیفته فراهانی+ تصاویر

چرایی شایعه پراکنی درباره ازدواج گلشیفته و کامبیز حسینی؟!

گلشیفته فراهانی که به امید سوپراستار شدن به خارج از کشور رفت، تنها در فیلم های درجه چندم نقش هایی کوچک را عهده دار شد و نتوانست به آرزوی خود دست یابد به همین علت هر از چند گاهی با جنجال آفرینی و یا برهنه شدن، در تلاش است تا خود را مطرح کند.

همچنین، کامبیز حسینی مجری پارازیت با رفتار غیراخلاقی و تهدید ، قصد تجاوز به یک دختر در آمریکا را داشته؛ او حتی کارت شناسایی خود را نیز به آن دختر نشان داده بود .اما از طرف آن دختر با شکایت در دادگاه فدرال آمریکا مواجه شد که افشای این فساد اخلاقی و مواردی از این دست سبب شد تا این مجری تلویزیونی حتی از صدای آمریکا نیز بایکوت شود.

این دو نفر که برای بازگشتن به صدر اخبار و مطرح شدن مجدد راهی را نمانده بود که امتحان کنند، دست به دامان شایعه ازدواج خود شدند تا بتوانند در خبرها خودی نشان دهند منبع انشار این شایعات صفحه اینستاگرام فیسبوک کامبیز حسینی و شنبه نقی زاده است که البته بعد از کمی جستجو متوجه می شویم دیگر چنین پستی وجود ندارد و ظاهرا این پست ها پاک شده است.

شاهکار جدید گلشیفته فراهانی+ تصاویر
صفحه اینستاگرام گلشیفته فراهانیشاهکار جدید گلشیفته فراهانی+ تصاویر

صفحه اینستاگرام کامبیز حسینی

پیش از این کامبیز حسینی با انتشار عکسی از خود و گلشیفته، از برگزاری تور بازدید از استودیوی پولیتیک برای این بازیگر خبر داد، تا نشان دهد ارتباط نزدیکی با هم دارند.

شاهکار جدید گلشیفته فراهانی+ تصاویر

تصاویر منتشر شده از ازدواج گلشیفته فراهانی و کامبیز حسینی در شبکه های اجتماعی!

شاهکار جدید گلشیفته فراهانی+ تصاویر
شاهکار جدید گلشیفته فراهانی+ تصاویرشاهکار جدید گلشیفته فراهانی+ تصاویر

گفتنی است؛ ژانویه ۲۰۱۲ بود که وب سایت فرانسوی “مادام لا فیگارو” فیلم کوتاهی را از برهنه شدن گلشیفته فراهانی به همراه هفت بازیگر دیگر غربی بر روی خروجی خود قرار داد؛ اقدامی که در داخل کشور با واکنش‌های زیادی همراه بود و همه طیف‌های هنری، فرهنگی، اجتماعی و حتی سیاسی کشور با هر طرز فکر و دیدگاهی به تقبیح عمل منافی عفت گلشیفته فراهانی پرداختند.

اما گلشیفته فراهانی که گویا برای جاافتادن در سینمای غرب راه دیگر جز بهره گیری از ویژگی‌های ، بار دیگر در مقابل دوربین عکاسان مد برهنه شده است تا ثابت کند هنر منحط و اروتیک مغرب زمین صرفا پناهگاهی برای هنرمندنماهایی همچون او است.

مجله “ایگوئیست” فرانسه در جدیدترین شماره خود، عکس تمام برهنه‌ای را از گلشیفته فراهانی در صفحه نخست خود به چاپ رسانده است و وب‌سایت “فیگارو” نیز به بازنشر این تصویر شنیع و ضداخلاقی پرداخته است.

شاهکار جدید گلشیفته فراهانی+ تصاویر

البته فراهانی در تابستان دو سال گذشته در مصاحبه با نیویورک تایمز، خبر از برهنه شدن خود در مقابل لنز دوربین “پائولو راورسی” عکاس مد فرانسوی داده بود؛ و گویا تصاویری که به تدریج در نشریات غربی منتشر می‌شود حاصل همان عکس‌ها است.

باید به این نکته نیز اشاره کرد که گلیشفته فراهانی در مدت اقامت خود در اروپا، علاقه وافری را برای شرکت در میتینگ‌ها و شوهای سیاسی گروه‌های اپوزیسیون و ضدانقلاب از خود نشان داده است و همواره سعی کرده است در کنار اعمال ضد اخلاقی و منافی عفت، خود را بعنوان یک چهره مخالف نظام سیاسی و تابو شکن معرفی کند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار