گمشده‌ای که بعد از ۳۰ سال خودش را به یاد آورد + تصاویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 92570
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۰۰
شاخص : مردی کانادایی که سی سال پیش ناپدید شد حالا ناگهان خودش را به یاد آورده و بدین طریق پرده از معمای گم شدنش هم برداشته است.

به گزارش شاخص نیوز مردی کانادایی که سی سال پیش ناپدید شد حالا ناگهان خودش را به یاد آورده و بدین طریق پرده از معمای گم شدنش هم برداشته است. ادگار لاتولیپ در ۲۱ سالگی گم شد و گفته می شد در آن زمان سن عقلی اش در سطح یک نوجوان ۱۲ ساله بود. او سپتامبر ۱۹۸۶ بدون برداشتن داروهایش از خانه ی ای در کیچنر، اُنتاریو، ناپدید شد. مادر ادگار هم او را آخرین بار پس از آنکه ادگار دست به خودکشی زد و در بیمارستان بستری شد، دیده بود.

پس از آن دیگر نه کسی ادگار را دیده یا خبری از او شنیده بود و مادرش می ترسید که مبادا مرده باشد یا مورد سوئ استفاده قرار گرفته یا به قتل رسیده باشد. تا اینکه بالاخره ژانویه گذشته مردی با یک هویت کاملا متفاوت ، ساکن در ۱۲۰ کیلومتری شهر به مددکار اجتماعی اش گفت فکر می کند اسم حقیقی اش ادگار لاتولیپ باشد. او به تدریج خاطرات دیگری را از گذشته  به یاد آورد و پلیس هم پس از تایید نتیجه ازمایش دی ان ای، اعلام کرد آقای تولیپ زنده است.

پلیس می گوید پیش از آنکه ادگار گم شود در اثر سقوط ضربه ای به سرش وارد شده بود. این حادثه به حافظه اش آسیب وارد کرد به گونه ای که حتی نمی توانست اسم خودش را به یاد بیاورد بنابراین هویت جدیدی برای خودش درست کرد.

مادر ۷۶ ساله ادگار که منتظر دیدار فرزندش است درمصاحبه ای با «رکورد» گفت: فکرم کار نمی کند. شدیدا غافلگیر شدم. می خواهم با ادگا صحبت کنم و هرکاری از دستم بر می آید برایش انجام بدهم. فقط می خواهم ببینمش.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار