یارانه چه کسانی در بهمن قطع می‌شود؟ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90944
تاریخ انتشار: ۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۱۸
شاخص : معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 15 بهمن سال جاری آخرین مهلت تعیین تکلیف افراد فاقد کارت ملی است و هموطنانی که نسبت به دریافت کارت ملی خود اقدام نکنند، یارانه بهمن آنان قطع می شود.

شاخص نیوز: احمد میدری روز پنجشنبه هفته گذشته در سفر به آبادان در گفت و گو با ایرنا گفت: از دفاتر پستی و پیشخوان دولت خواسته شده برای تعیین تکلیف بیش از یک میلیون و ۹۰۰ هزار شهروندی که تاکنون کارت ملی دریافت نکردند، با مردم همکاری کنند.

وی اظهار داشت: با استناد به ماده ۴ آئین نامه اجرایی و ماده ۷ قانون هدفمندی یارانه ها، افراد بالای ۱۸ سال که تاکنون کارت ملی خود را دریافت نکرده اند، حداکثر تا ۱۵ بهمن فرصت دارند برای دریافت کارت ملی خود اقدام کنند.

میدری گفت: تاکنون حدود ۳۰۰ هزار شهروند فاقد کارت ملی با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و ثبت احوال، مشکل خود را برطرف کرده اند.

معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: تصمیمی در خصوص قطع یارانه ها از سوی دولت اتخاذ نشده است و میزان یارانه پرداختی به شهروندان نیز بر اساس آخرین تصمیم، ۴۵۵ هزار ریال است.

وی اظهار داشت:در خصوص وضعیت پرداخت یارانه در سال آینده منتظر تصمیم مجلس شورای اسلامی هستیم.

معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور سخنرانی در همایش مدیران بیمه سلامت کشور به آبادان سفر کرده است.

نشست هماهنگی معاونان و روسای اسناد پزشکی سازمان بیمه سلامت کشور روز چهارشنبه با حضور جمعی از مدیران شرکت های بیمه گر، مدیران دانشگاه های علوم پزشکی و مدیران نظام سلامت کشور در آبادان برگزار شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار