تا کنون 4هزار میلیارد تومان بابت یارانه گندم کاران پرداخت شده است
کد خبر: 117846
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
رییس کمیسیون اصل 90:
شاخص : رییس کمیسیون اصل 90 گفت: علت خودکفایی در گندم پرداخت 4 هزار میلیارد تومان یارانه تاکنون بوده که اگر سال آینده به این میزان اضافه نکنیم کشاورز قدرت تولید نخواهد داشت و مجبور به واردات خواهیم شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی شاخص، داوود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی عصر امروز در جلسه کارگروه رفع موانع و تسهیل رونق تولید که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد:  وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت در سطح کلان و ملی باید هر اندازه که به صنعت بها می‌دهد در کنار آن به معدن و تجارت هم بپردازد.

وی افزود: در بخش‌های معدن و تجارت فرصت‌های خوبی داریم که می‌توانیم از ان استفاده کنیم.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک گفت: تامین مالی شرکت‌ها همچنان از مشکلات ما است گرچه از طریق طرح بهین یاب بخشی از آن حل می‌شود اما نیاز به حمایت بیشتری دارد.

محمدی با ناکید به اینکه معافیت مالیاتی شهرک کاسپین و البرز قزوین باید رسیدگی شود.  ادامه داد: پذیرش اسناد متقاضیان طرح بهین یاب در کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌شود.

رییس کمیسیون اصل نود تصریح کرد: باید تیم‌های مشورتی برای افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها تشکیل شود.

وی عنوان کرد: علت خودکفایی در گندم این است که در حال حاضر ۴ هزار میلیارد تومان بابت آن یارانه پرداخت می‌کنیم که اگر سال آینده به این میزان اضافه نکنیم کشاورز قدرت کاشت نخواهد داشت و مجبور به واردات خواهیم شد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در پایان افزود: امیدواریم در بخش صنعت هم چنین الزامتی صورت گیرد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار