یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب قزوین با حضور ۲۳۰ ناشر ملی برگزار می‌شود
کد خبر: 127689
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶
معاون فرهنگی و هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:
شاخص : معاون فرهنگی و هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: یازدهمین نمایشگاه کتاب قزوین با حضور دکتر صالحی معاون امور فرهنگی وزارت اراشاد، سوم اسفند ماه سال جاری در ساعت 10 صبح افتتاح خواهد شد.

شهریار پرهیزکاری، معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار فرهگ و هنر شاخص، با اشاراه به برگزاری یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان قزوین، اظهار کرد: این نمایشگاه از دوم تا هفتم اسفندماه سال ۱۳۹۵ دایر خواهد بود.

وی افزود: یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب استان قزوین در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی قزوین برپا می‌شود.

این مسوول ادامه داد: نمایشگاه کتاب قزوین با حضور دکتر عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزارت اراشاد در روز سوم اسفند ماه ساعت ۱۰ صبح افتتاح خواهد شد.

تخفیف ۳۰ درصدی خرید کتاب در نمایشگاه کتاب قزوین

پرهیزکاری با اشاره به تخفیف ۳۰ درصدی خرید کتاب در نمایشگاه، ابراز کرد: بن خرید کتاب از طریق بن کارت و بانک شهر که به عنوان بانک عامل در نظر گرفته شده است در محل نمایشگاه به متقاضیان ارائه می‌شود.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ادامه داد: مردم می‌توانند با حضور در نمایشگاه و ارائه کد ملی خود این بن کارت‌ها را تهیه و با تخفیف ۳۰ درصدی نیز کتاب‌های مورد علاقه خود را خریداری کنند.

وی توضیح داد: در این دوره از نمایشگاه نیز ۲۳۰ ناشر مستقل و نمایندگی در استان شرکت کردند که در ۲ سالن اصلی نمایشگاه بین‌المللی قزوین غرفه‌های کتاب دایر خواهد شد.

این مسوول یادآور شد: ساعات بازدید نمایشگاه از ۹ صبح تا ۱۲ ظهر و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ شب خواهد بود.

حدود ۴۷ هزار عنوان کتاب در یازدهمین نمایشگاه کتاب قزوین ارائه خواهد شد

پرهیزکاری افزود: حدود ۴۷ هزار عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف حقوق، پزشکی، دانشگاهی، هنر، رمان، زبان، ادبیات، کودک، مذهبی و عمومی در این نمایشگاه در معرض فروش قرار می‌گیرد.

معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: در طول ایام ۶ روز نمایشگاه برنامه‌های جانبی دیگر از جمله نشست‌های فرهنگی و ادبی، اجرای شب شعر، رونمایی کتاب، نقد و بررسی کتاب، جشن امضاء و آیین تجلیل از مولفان و نویسندگان استان را خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: امسال برای اولین بار ۵ کتاب فروشی قزوین از جمله علامه، آریا کتاب، همتی، مینوی خرد و پویا کتاب نیز همزمان با نمایشگاه می‌توانند ارائه خدمات فروش کتاب از طریق بن کارت‌های نمایشگاه کتاب را داشته باشند و سامانه خرید از طریق بن کارت تنها در این کتاب ‌فروشی‌ها فعال خواهد بود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار