یوم‌الله ۱۳ آبان تجلی انزجار ملت ایران از مستکبران/ آمریکا از ابتدا هم قابل اعتماد نبود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 149901
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۲:۴۵
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان گفت: امروز اقشار مختلف مردم با حضور پرشور و حماسه‌آفرین در یوم الله 13 آبان خشم و انزجار خود را بر علیه استکبار جهانی اعلام کردند.

آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین صبح امروز در حاشیه مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان در گفت وگو با خبرنگار سیاسی شاخص، با تصریح بر اینکه شعار مرگ بر آمریکا از اصول اصلی انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: امروز اقشار مختلف مردم با حضور پرشور و حماسه‌آفرین در  یوم الله ۱۳ آبان خشم و انزجار خود را بر علیه استکبار جهانی اعلام کردند.

وی با بیان اینکه آمریکا هیچ وقت قابل اعتماد نبوده است، افزود: از سال‌های قبل از انقلاب تا امروز شاهد توطئه‌های مختلف آمریکا و استکبار جهانی بر علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران بوده‌ایم.

عابدینی  تصریح کرد: برخی آمریکا را در آینه ترامپ، اوباما، بوش و امثال آن می‌بینند در حالی‌که اینان تنها گوشه‌ای از جلوه های خباثت رژیم منحوس استکباری آمریکا هستند.

نماینده ولی فقیه در استان  با بیان اینکه آمریکا شیطان بزرگ است، تصریح کرد: آمریکا، استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی همه با تعبیر استکبار برای ما شناخته شده‌اند و مقابله و دشمنی ما علیه آن‌ها تا قیامت ادامه دارد.

وی تصریح کرد:ما همه شیطنت‌های جهان را در پوشش رسانه ‌ای و حمایت‌های همه جانبه آمریکا می‌بینیم و سران آمریکایی سرآغاز تمام شیطنت‌ها در جهان هستند.

عابدینی با اشاره به سخنرانی‌های کینه توزانه ترامپ گفت: ما از اول هم به آمریکا اعتماد نکرده بودیم و انتظار داشتیم که  اینچنین موضع گیری کنند زیرا از شیطان جز شیطنت انتظاری نمی‌رود.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: طبق آیات الهی، مستکبران از مسلمین عصبانی هستند و این عصبانیت ادامه خواهد داشت لذا دشمنی آمریکا با جمهوری اسلامی ایران تمامی ندارد.

امام جمعه قزوین تصریح کرد: ما به سخنان ترامپ اعتنایی نمی‌کنیم و تا نابودی باطل و بر افراشته شدن پرچم حق به مقاومت و مبارزه خود ادامه خواهیم داد.

وی تصریح کرد: مهمترین دستاورد برجام  این بود که امت اسلامی را نسبت به مذاکره با آمریکا برای همیشه مایوس کرد و همه می‌دانندکه مستکبران کسانی نیستند که ما بخواهیم طالب خیر و برکت از آن‌ها باشیم.

انتهای پیام/ ۱۰۰۳

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار