ایران جانبی

» یک باب مغازه در بازار قزوین دچار حریق شد
کد خبر: 192612
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲:۳۶
قائم مقام سازمان آتش‌نشانی قزوین:
شاخص : قائم مقام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از آتش سوزی انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه در بازار قزوین و مهار آن در سریع ترین زمان توسط آتش نشانان خبر داد.

قدیر موسی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: وقوع حادثه حریق انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه در سرای وزیر در بازار قزوین در ساعت۱۲ و۵۱ دقیقه ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن پنج اکیپ از ایستگاه های۱،۳،۶ در محل حادثه حضور یافتند.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک انبار لوازم پلاستیکی آشپزخانه رخ داده و شعله‌های آتش در حال سرایت به بیرون از انبار و سایر مغازه ها بود.

قائم مقام سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین تصریح کرد: با توجه به حضور به موقع آتش نشانان در محل، آتش در کمتر از ده دقیقه مهار شد و هم اکنون آتش نشانان به منظور ایمن سازی و لکه گیری در محل حضور دارند.

موسی خانی با بیان اینکه این حادثه مصدوم نداشت و به بافت تاریخی محل نیز آسیبی نرسید، خاطرنشان کرد: علت این حادثه پس از لکه گیری کامل، از سوی کارشناسان آتش‌نشانی بررسی خواهد شد.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه این آتش سوزی ها در بازار زنگ هشداری برای مالکان و سایر دستگاه های اجرایی است، تأکید کرد: متأسفانه با وجود هشدارهای مکرر آتش نشانی قزوین مبنی بر عدم ایمنی بازار قزوین تا کنون توجهی در این خصوص نشده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار