یک روح در دو جسم!/ توصیفات اصلاح‌طلبان از روابط عاطفی سیدحسن خمینی و رفسنجانی! - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 70741
تاریخ انتشار: ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
شاخص : آرمان در توصیفی مبالغه آمیز و عاطفی(!) از روابط سید حسن خمینی و اکبر هاشمی رفسنجانی نوشت: آیات هاشمی و سیدحسن خمینی را شاید بتوان یک روح در دو جسم توصیف کرد.

به گزارش پایگاه شاخص ، روزنامه آرمان در توصیفی مبالغه آمیز و عاطفی(!) از روابط سید حسن خمینی و اکبر هاشمی رفسنجانی نوشت: آیات هاشمی و سیدحسن خمینی را شاید بتوان یک روح در دو جسم توصیف کرد.

هر چند آیت‌ا… هاشمی حق پدری بر گردن سیدحسن خمینی دارد اما او هم حق فرزندی را تمام و کمال ایفا کرده است و هر دو شخصیت در گذر ایام که با پستی و بلندی‌های ساخته شده از سوی تندروها مواجه بودند هیچ‌گاه ذره‌ای از همراهی با یکدیگر نکاستند و هر مانع بر استحکام این با هم بود‌ن‌ها افزوده است.

آنچه این با هم بودن‌ها را ارتقا داده و تقویت کرده است واژه‌ای به نام اعتماد است. هاشمی و سیدحسن خمینی به یکدیگر اعتماد کامل دارند و شاید بتوان اینگونه مدعی شد که عملکرد یکدیگر را بدون علم به جزییات آن تایید می‌کنند چراکه سیدحسن خمینی می‌داند آیت‌ا… هاشمی از یاران پدر بزرگ یعنی حضرت آیت‌ا… خمینی بوده و در مسیر همراهی با او هزینه‌ها داده است پس چنین همراهی نمی‌تواند تصمیمی اشتباه اتخاذ کند و آیت‌ا… هاشمی هم به این نکته واقف است که سیدحسن خمینی علم آموخته آیت‌ا… خمینی است و در محیطی پرورش یافته که جز اخلاق‌مداری و قانون‌گرایی در کنار علم‌آموزی موضوع دیگری به او آموزش داده نشده است که اثرات آن را امروز در سخنرانی‌هایش به وضوح می‌توان مشاهده کرد. به طوری که در اکثر سخنرانی‌هایی که یادگار امام دارد، به بحث لزوم اخلاق‌مداری تاکید و از بی‌اخلاقی پرهیز داده شده است.

 

منبع : صراط

 

انتهای پیام/۱۴۰۴/د

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار