یک میلیارد تومان اعتبار برای مقاوم‌سازی مدارس استان قزوین
کد خبر: 107397
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱
نماینده مردم قزوین در مجلس اعلام کرد
شاخص : نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر آموزش و پرورش دستور یک میلیارد تومان اعتبار مازاد بر بودجه برای مقاوم سازی مدارس استان داده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، داود محمدی دیروز در جلسه شورای اداری آموزش و پرورش ناحیه یک، از چهار دستور ویژه وزیر آموزش و پرورش برای خدمت رسانی به سیستم آموزشی استان خبر داد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: وزیر آموزش و پرورش دستور یک میلیارد تومان اعتبار مازاد بر بودجه اصلی برای مقاوم سازی مدارس داده است.

این مسئول همچنین تقویت بنیه اعتباری برای هوشمند سازی، سیستم سرمایشی و گرمایشی مدارس، تجهیز و تکمیل نمازخانه و پروژه های فرهنگی را از وعده های وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد.

محمدی در ادامه از کلنگ زنی دانشگاه فرهنگیان با عنوان شهید رجایی خبر داد و گفت: مقدمات این طرح انجام شده و قرار است بودجه این پروژه از منابع وزارت آموزش و پرورش تامین شود.

وی اضافه کرد: طرح های ذکر شده تا پایان امسال اجرایی می شود.

استان قزوین بیش از ۲۲۷ هزار و ۱۳۴ دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی دارد که ۱۱۰ هزار و ۵۷۳ نفر آنها دختر و ۱۱۶ هزار و ۵۶۱ نفر پسر هستند و این افراد در ۲ هزار و ۲۰۹ واحد آموزشی تحصیل می کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار