جزئیات حادثه تیراندازی قزوین را تشریح کرد/ تحقیقات ادامه دارد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 146604
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۹:۴۷
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان:
شاخص : معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از تیر اندازی در یکی از دفاتر وکالت در قزوین و از کشته شدن یک تن و مجروحیت فردی دیگر خبر داد.

سرهنگ رضا رضایی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص نیوز؛  در تشریح جزئیات حادثه تیراندازی در قزوین اظهار کرد: در ساعت ۲۲:۰۰ دیشب پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی در یکی از دفاتر وکالت بلافاصله ماموران انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد ، فردی مسلح پس از ورود به دفتر وکالت نامزدش اقدام به تیراندازی با اسلحه کلت کرده و از صحنه حادثه متواری شده است.

معاون اجتماعی استان افزود : در این حادثه تیراندازی ” وکیل خانم و منشی اش از ناحیه صورت و شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ رضایی با اشاره به اینکه با تدابیر ویژه پلیس قزوین تلاش برای دستگیری ضارب متواری آغاز شد اضافه کرد: با تلاش ماموران خودروی متهم در عوارضی آزاد راه ” قزوین- کرج ” به صورت رها شده کشف ، و ضارب را که اقدام به خودکشی کرده بود بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

وی با اشاره به کشف یک قبضه اسلحه کلت از خودروی ضارب عنوان کرد: متاسفانه وکیل خانم ، ساعتی پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده فوت کرد .

رضایی با تاکید بر اینکه متهم در بیمارستان تحت نظر پلیس قرار دارد ، تصریح کرد: تحقیقات پلیس در خصوص علت حادثه ادامه دارد .
انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار