۱۰ طرح بزرگ صنعتی و عمرانی در قزوین افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90063
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۸:۳۶
همزمان با ششم بهمن ماه؛
شاخص : مديركل دفتر فني استانداري قزوين گفت: همزمان با سفر معاون اول رئيس جمهور در ششم بهمن ماه 10 طرح بزرگ صنعتي، عمراني و فرهنگي در قزوين افتتاح و كلنگ‌زني مي‌شود.

به گزارش سرویس اقتصادی شاخص، پیمان پیرمرادی در جلسه هماهنگی سفر معاون اول رئیس‌جمهور با اعلام اینکه ۱۰ طرح بزرگ عمرانی، صنعتی و فرهنگی در ششم بهمن ماه افتتاح و کلنگ زنی می‌شود، اظهار کرد: مقدمات سفر دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به استان فراهم شده و با برنامه ریزی تمهیدات لازم برای حضور در اجلاس، افتتاح چند طرح عمرانی، فرهنگی، درمانی، صنعتی فراهم شده است.

مدیرکل دفتر فنی استانداری قزوین در ادامه از افتتاح بیمارستان شفای تاکستان، سه هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر، چهار طرح توسعه ای و تولیدی و ۲۰ کیلومتر آزاد راه خبر داد.

این مسئول تصریح کرد: رونمایی از پروژه بین‌المللی CPI یا شکوفایی شهری، مبنی بر معرفی شهر قزوین به‌ عنوان پایلوت جهانی برای سرمایه‌گذاری بنگاه‌های اقتصادی وابسته به سازمان ملل متحد در شورای اداری از دیگر برنامه‌ های سفر یک‌ روزه جهانگیری به استان قزوین است.

پیرمرادی در ادامه خاطرنشان کرد: کلنگ زنی مرکز فرهنگی دفاع مقدس و غرس سه هزار اصله نهال به نیت شهدای استان از دیگر برنامه‌هاست.

وی در انتها افزود: پس از افتتاح این طرح‌ها بیست و چهارمین اجلاس سراسری نماز با پیام مقام معظم رهبری و حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار