10 مهر ماه اولین اعزام اردوی راهیان نور دانش‌آموزان قزوینی
کد خبر: 113954
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
مدیرکل آموزش و پرورش استان خبر داد:
شاخص : مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: اردوهای دانش آموزی راهیان نور در سال تحصیلی 96-95 از دهم مهر ماه آغاز خواهد شد.

سالار قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با بیان اینکه اردوهای دانش آموزی راهیان نور در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ از دهم مهر ماه آغاز خواهد شد، اعلام کرد: امسال این اردو با عنوان” طرح از مدرسه تا مدرسه ” با حضور ۱۲ هزار و ۸۷۸ نفر از دانش آموزان دوره دوم متوسطه دختران و پسران استان برگزار می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: اولین اعزام اردوی راهیان نور با حضور ۳۶۰ نفر از دانش آموزان ناحیه یک قزوین برگزار و تا پایان سال جاری بر اساس جدول زمان بندی کلیه دانش آموزان به این اردوی فرهنگی و تربیتی اعزام خوهند شد.

این مسوول خاطرنشان کرد: این اردوها در راستای توسعه و تقویت حرکت عظیم فرهنگی، تربیتی و به منظور آشنایی دانش آموزان استان با فرهنگ، معارف و ارزش های دفاع مقدس و شهیدان سرافراز برگزار خواهد شد.

قاسمی تاکید کرد: اولین و اساسی ترین پیام بازدید دانش آموزان از مناطق عملیاتی انتقال پیام مقاومت و ایستادگی پایدار در مقابل استکبار جهانی خصوصاً امریکای جهان خوار است که در این اردوها دانش آموزان فرا می‌گیرند.

وی افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آمادگی دفاعی دانش‌آموزان برای مقابله با جنگ نرم دشمن یکی دیگر از اهداف اصلی اعزام کاروان‌های راهیان نور دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی است.

انتهای پیام/ ۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار