۱۰ هزار وام ازدواج یک دستاورد سفر رئیس جمهور است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 117068
تاریخ انتشار: ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۹
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: یکی از دستا وردهای سفر رییس جمهور موافقت با پرداخت ۱۰ هزار وام ازدواج به زوج های جوان است که باید در مدت حداکثر 2ماه پرداخت شود.

به گزارش شاخص نیوز، فریدون همتی استاندار قزوین در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان قزوین که شنبه شب در سالن باغستان برگزار شد درپاسخ به کسانی که می گویند سفر رئیس جمهور هیچ دستاوردی نداشته است اظهارکرد: یکی از دستا وردهای این سفر موافقت رئیس جمهور با پرداخت ۱۰ هزار وام ازدواج به زوج های جوان است که باید در مدت حداکثر دوماه پرداخت شود و ما مصمم هستیم این تعداد را بیشتر کنیم لذا اعلام می کنیم به همه زوجهایی که بعد از ماه محرم و صفر هم ازدواج کنند بدون هیچ محدودیتی وام ازدواج قرض الحسنه می دهیم.

وی بیان کرد:بامساعدت رئیس کل بانک مرکزی هیچ محدودیتی درپرداخت تسهیلات بهین یاب به تولیدکنندگان و نیز وام های ازدواج نداریم و اگر مدیران بانکها همت کنند به همه متقاضیان پاسخ خواهیم داد و همه نیازها را تامین می کنیم.

استاندار گفت: این هم یک دستاورد است و اگر زوج های جوان باید ماهها و سالها در انتظار می ماندند امروز در کمتر از دو ماه می توانند از تسهیلات دولت برخوردار شوند و در کنار آن انتقال آب سد طالقان، تسریع در احداث جاده الموت به تنکابن و قزوین به رحیم آباد و اختصاص بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان هم در این سفر با دستور اکید رئیس جمهور مصوب، اجرا و تسریع شده است.

هر تذکری را به فال نیک می گیریم

همتی با استقبال از منتقدین ابرازکرد: از هر گونه تذکر و انتقاد بویژه از سوی علما و روحانیون استقبال می کنیم زیرا این کار سرعت ما را بیشتر می کند و مسئولان متوجه می شوند که مردم مراقب ماهستند واگر فرصت را ازدست بدهیم باید پاسخگو باشیم اما درخواست می کنیم به روند طبیعی کارها هم توجه کنند و اگر سرعت کاری از حد طبیعی کمتر بود متذکر شوند.

استاندار یادآورشد: ما با خدای خود عهد بسته ایم تا همه تلاش و همت خود رابرای خدمت به مردم و راه اندازی امور و ایجاد امید در آنها به کار گیریم حتی اگر فعالیتی دیده نشود خدا را ناظر می دانیم و نگران نیستیم اما از منتقدین هم انتظار داریم برای مصالح عمومی و خیر مردم انصاف و واقعیت را در نظر بگیرند و به مردم امید بدهند.

همتی از مدیران بانکها و دستگاههای اجرایی خواست بسرعت رسیدگی به پرونده های تسهیلات بهین یاب و ازدواج را به اتمام برسانند و هیچ محدودیت و سخت گیری در این بخش نداشته باشند و اگر کمبود اعتباری دارند بسرعت اعلام کنند تا از بانک مرکزی دریافت شود.

 

منبع: مهر

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار